کانال اصلاحات نیوز مدعی شد : کرسی غرب هرمزگان کاندید مستقل اصلاح‌طلب می باشد که اختصاصی مورد حمایت اصلاح‌طلب‌ها قرار گرفته و خارج از لیست امید می باشد

به گزارش بستک نیوز و به نقل از کانال تلگرام اصلاحات نیوز محمود میرلوحی عضو شورایعالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان به ایسنا گفت: تکلیف ۵۲ کرسی از ۶۹ کرسی باقی مانده‌ برای حضور در لیست ائتلافی امید مشخص شده است. نکته قابل توجه آن است که در دو حوزه‌ بابل و کرمانشاه هر دو کاندیدا اصلاح‌طلب […]

به گزارش بستک نیوز و به نقل از کانال تلگرام اصلاحات نیوز محمود میرلوحی عضو شورایعالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان به ایسنا گفت:
تکلیف ۵۲ کرسی از ۶۹ کرسی باقی مانده‌ برای حضور در لیست ائتلافی امید مشخص شده است. نکته قابل توجه آن است که در دو حوزه‌ بابل و کرمانشاه هر دو کاندیدا اصلاح‌طلب هستند.
از میان این کرسی‌ها، ۳ کرسی تبریز وارومیه و بندرعباس(غرب هرمزگان) کاندیدای مستقل اصلاح‌طلب هستند که اختصاصی مورد حمایت اصلاح‌طلب‌ها قرار گرفته و خارج از لیست امید هستند.
۴ کرسی خوزستان باقی مانده است که فعلا در مورد آن‌ها سکوت کرده‌ایم و وضعیت آن‌ها متعاقبا اعلام می‌شود.
همچنین یک عضو حزب اعتدال و توسعه به ایسنا اعلام کرد:
لیست منتشر شده مورد حمایت حزب اعتدال و توسعه نیز هست، اما تفاوت نظر‌های معدودی داریم و از آن‌ها به عنوان کاندیدای اختصاصی حمایت می‌کنیم.