کشف ۲۷ تُن برنج قاچاق در بستک

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز و به نقل از خبرگزاری پلیس ، فرمانده انتظامی شهرستان بستک از توقیف دو دستگاه کامیون حامل ۲۷ تن برنج خارجی قاچاق به ارزش دو میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.  سرهنگ “محمد رستمی” گفت: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مقابله با قاچاق […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز و به نقل از خبرگزاری پلیس ، فرمانده انتظامی شهرستان بستک از توقیف دو دستگاه کامیون حامل ۲۷ تن برنج خارجی قاچاق به ارزش دو میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

 سرهنگ “محمد رستمی” گفت: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مقابله با قاچاق کالا، مأموران انتظامی پاسگاه “مهران” حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه کامیون کشنده ولوو حامل برنج مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: مأموران در بازرسی از کامیون ۲۳ تن برنج خارجی فاقد مجوز قانونی کشف و یک متهم را نیز در این رابطه دستگیر کردند.

این مسئول انتظامی اذعان داشت: طی عملیاتی دیگر مأموران پاسگاه انتظامی “انوه” حین گشت زنی در محور “بستک – لار” به یک دستگاه کامیون کمپرسی مشکوک و در بازرسی از آن چهار تن برنج خارجی قاچاق کشف و یک متهم را نیز دستگیر کردند.

سرهنگ “رستمی” با اشاره به اینکه ارزش برنج های قاچاق کشف شده دو میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال برآورد شده است، از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از فعالیت های اقتصادی غیرقانونی مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/آ