باند مسلح «لاتورسر» در جاسک خلع سلاح شد

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، به نقل از پلیس هرمزگان، سردار عزیزاله ملکی بیان داشت: در پی چند فقره اخلالگری و شرارت توسط اعضاء یک باند پنج نفره در مناطق شرق استان ، جاسک و بشاگرد و متواری شدن عاملان شرارت، ماموران پلیس اطلاعات شهرستان جاسک موضوع شناسایی و دستگیری اعضاء این باند […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، به نقل از پلیس هرمزگان، سردار عزیزاله ملکی بیان داشت: در پی چند فقره اخلالگری و شرارت توسط اعضاء یک باند پنج نفره در مناطق شرق استان ، جاسک و بشاگرد و متواری شدن عاملان شرارت، ماموران پلیس اطلاعات شهرستان جاسک موضوع شناسایی و دستگیری اعضاء این باند را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

۲۲۸۳۵۱۰

وی افزود: با تلاش همه جانبه و شبانه روزی مأموران و بهره گیری از شیوه های پلیسی مشخص شد افرادی با تشکیل یک باند به نام گروه «لاتورسر» که در زبان بلوچی به معنی «گردباد» است مرتکب شرارت و جرایم متعددی نظیر راهبندی و اخاذی از مهندسان سد جگین، حمل مسلحانه مواد مخدر، راهبندی به قصد سرقت موتور و تیراندازی منجر به جرح و تهدید به قتل شده اند.

فرمانده انتظامی هرمزگان تصریح کرد: پس از دستگیری شرور «احمد م» معروف به «دوستک» در اول آبان ماه، در بازجویی فنی انجام شده متهم، دیگر اعضاء باند و همدستان خود را معرفی که با توجه به حساسیت موضوع و اقدامات اعضای باند و ایجاد رعب و وحشت مراتب دستگیری اعضاء باند مذکور در شورای تامین شهرستان جاسک طرح و پس از هماهنگی با مقام قضائی پس از چندین روز کار اطلاعاتی مخفیگاه یکی دیگر از اعضای باند به نام «مجید م» در روستای گزدان شناسایی شد.

سردار ملکی خاطرنشان کرد: مأموران به محل مورد نظر اعزام و در یک اقدام ضربتی و غافلگیرانه نامبرده را دستگیر کردند که در بازجویی اولیه متهم به حمل و نگهداری سلاح جنگی، سرقت شتر و اخاذی از مهندسان سدجگین با همکاری و مشارکت دیگر اعضاء باند اعتراف کرد.

این مقام انتظامی استان خاطرنشان کرد : در این رابطه پرونده تشکیل و متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند و تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای این باند همچنان ادامه دارد.

کشف یک تن مواد مخدر در هرمزگان

فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن انواع مواد مخدر طی ۲۴ ساعت گذشته در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

ملکی همچنین در ادامه گفت: در راستای مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر ، پلیس استان با تلاش شبانه روزی و اقدامات فنی و اطلاعاتی طی ۲۴ ساعت گذشته، چهار طرح مقابله با سوداگران مرگ را اجرا کرد.

وی افزود: این طرح ها با تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و همکاری ماموران انتظامی شهرستان های میناب، حاجی آباد و رودان اجرا شد.

این مقام انتظامی با اشاره به توقیف سه دستگاه خودرو و دستگیری پنج متهم ،گفت: در این عملیات یک تن انواع مواد مخدر شامل ۶۹۶کیلو تریاک،۳۰۴ کیلو حشیش و ۱۲ گرم هروئین کشف شد.

منبع مهر

انتهای پیام/آ