برگزاری جشنواره غذا به مناسبت روز دختر

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، اعضای دختر مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بستک با برگزاری جشنواره غذا روز دختر و ولادت حضرت معصومه(س) را گرامی داشتند. زهرا رحمانی مسئول کانون پرورش فکری بستک در گفتگو با خبر نگار بستک نیوز از اجرای برنامه های روز دختر خبر داد.وی ضمن تبریک میلاد […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، اعضای دختر مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بستک با برگزاری جشنواره غذا روز دختر و ولادت حضرت معصومه(س) را گرامی داشتند.
زهرا رحمانی مسئول کانون پرورش فکری بستک در گفتگو با خبر نگار بستک نیوز از اجرای برنامه های روز دختر خبر داد.وی ضمن تبریک میلاد با سعادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) بیان داشت: دین داری و احترام به دستورات شرعی ، راست گویی و هم چنین دوری از رذایل اخلاقی و صفت های ناپسندیده بخشی از ویژگی های بارز و ارزشمند حضرت معصومه (س) است که وی را به عنوان الگو و گوهری ارزشمند برای بانوان جهان قرار داده است.

DSCN0003
رحمانی ضمن آرزوی عاقبت بخیری برای همه دختران به ویژه دختران حاضر در این جشن، افزود: امید است همه ی ما ویژگی های حضرت معصومه (س) را در زندگی سر لوحه کار خود قرار دهیم. رحمانی در ادامه هدف از برگزاری این جشنواره را تقویت اعتماد به نفس، آشنایی با غذاهای سالم، نقش و جایگاه دختران و ترویج سبک زندگی ایرانی- اسلامی و فرهنگ حجاب و عفاف عنوان کرد . و در ادامه، داوری غذاها با توجه به سفره‌آرایی، ارزش غذایی، بهداشت و تنوع غذایی و… انجام شد و داوران کودک و نوجوان پس از ارزیابی نهایی ، هستی معجونی و تارا راشدی را به‌عنوان نفرات برگزیده انتخاب و معرفی کردند. اجرای مسابقات شاد و متنوع، معرفی شخصیت حضرت معصومه (س ) ، شعرخوانی ،نمایش کلوچه های خدا و تقدیر از اعضای برگزیده جشنواره رضوی ،مسابقه عفاف و حجاب از دیگر برنامه های این جشن بود.

DSCN0037

انتهای پیام/آ