مدیر جدید امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بستک منصوب شد

در جلسه ‌ای که با حضور بخشدار مرکزی شهرستان بستک، معاون پشتیبانی و امور انسانی شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان و جمعی از مسئولین این شرکت  برگزار شد مدیر جدید امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بستک معارفه شد. به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، در این جلسه از زحمات فرهاد رحمانی تقدیر و […]

در جلسه ‌ای که با حضور بخشدار مرکزی شهرستان بستک، معاون پشتیبانی و امور انسانی شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان و جمعی از مسئولین این شرکت  برگزار شد مدیر جدید امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بستک معارفه شد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، در این جلسه از زحمات فرهاد رحمانی تقدیر و تشکر به عمل آمد و محمد علی پیرغیبی به‌عنوان مدیر جدید معرفی شد.

همچنین در نشستی دیگر که با حضور مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان برگزار شد حسین صادقی به‌ عنوان رئیس اداره تعمیر و نگهداری معرفی و حمیدرضا کشفی از این سمت تودیع شد.

عماد الدین شفیعی نیز به‌ عنوان رئیس اداره کنترل کیفی و آزمایشگاه انتخاب و جایگزین خشایار ترابی شد.همچنین در ادامه این جلسه برخورداری به‌ عنوان رئیس اداره آب بدون درآمد معرفی شد.

مهندس عبدالحمید حمزه پور نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های مسئولان  و آرزوی موفقیت برای تمامی معاونین و کارکنان عنوان کرد: خدمات‌ رسانی شایسته به روستاییان و برآورده کردن نیاز آبی آن‌ها از جمله اولویت‌ های این شرکت است.

وی افزود: امیدوارم با همت و یاری تمامی کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان بتوانیم در خدمت ‌رسانی به کشور و روستاییان استان سرافراز و سربلند باشیم.

 

تصویر مدیر جدید آب و فاضلاب روستایی شهرستان بستک : نفر اول از سمت چپ

_MG_4626

* برای دیدن تصویر در اندازه اصلی بر روی عکس کلیک کنید *