سلامت روند برگزاری انتخابات غرب را هیات نظارت تائید کرده است/حتی یک رای هم جابجا نشده است

به گزارش بستک نیوز استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه سلامت روند برگزاری انتخابات غرب هرمزگان را هیات نظارت استان تایید کرده است،اظهار کرد:حتی یک رای هم جابجا نشده است و انتخابات در حوزه غرب استان در صحت و سلامت کامل برگزارشد. جاسم جادری در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا افزود : خبر عدم […]

به گزارش بستک نیوز استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه سلامت روند برگزاری انتخابات غرب هرمزگان را هیات نظارت استان تایید کرده است،اظهار کرد:حتی یک رای هم جابجا نشده است و انتخابات در حوزه غرب استان در صحت و سلامت کامل برگزارشد.

جاسم جادری در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا افزود : خبر عدم تائید انتخابات حوزه انتخابیه بندرلنگه را از رسانه ها دریافت کردم و رسما اعلام نشده است.

عالی ترین مقام دولت در استان هرمزگان تصریح کرد: اعتراض یکی از کاندیداها نیز مورد رسیدگی قرار گرفت و در صندوقهای مورد نظربازشماری آرا صورت گرفت و حتی یک رای نیز جابجا نشده بود.

جادری اضافه کرد: منتظر اعلام رسمی ازسوی وزارت کشور هستیم تاپاسخ لازم را مستند به شبهات مطرح شده ارائه نماییم.

گفتنی است، سخنگوی هیات مرکزی نظارت روز گذشته(۲۹ اردیبهشت) در جمع خبرنگاران گفت: صحت برگزاری مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۱۲ حوزه انتخابیه دیگر در جلسه روز گذشته شورای نگهبان قانون اساسی تأیید شد اما صحت انتخابات در حوزه انتخابیه بندر لنگه و بستک مورد تایید قرار نگرفت.

به گزارش ایسنا، در حوزه انتخابیه غرب هرمزگان در دور اول خالد زمزم نژاد با ۲۹۹۷۷ رای و احمد جباری با ۲۹۱۵۰ رای راهی مرحله دوم شده بودند. بر اساس اطلاعیه شماره ۱۲۶ ستاد انتخابات کشور در حوزه انتخابیه بندرلنگه و بستک و پارسیان، آقای خالد زمزم نژاد با کسب ۶۰۷۵۹ رای از مجموع ۹۹۵۳۶ رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافته بود. حال باید منتظر ماند و مشاهده کرد آیا سرنوشت پنجمین نماینده هرمزگان به انتخابات میان دوره ای کشیده می شود یا خیر؟