مراسم تکریم و معارفه مدیر کمیته امداد بستک برگزار شد + تصاویر

مراسم تکریم و معارفه مدیر جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بستک صبح امروز با حضور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) هرمزگان در سالن فرمانداری برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، در این مراسم سلیمان رحمانی به عنوان مدیر جدید امداد بستک معرفی و از زحمات ۴ ساله پرویز هاشمی پور […]

مراسم تکریم و معارفه مدیر جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بستک صبح امروز با حضور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) هرمزگان در سالن فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، در این مراسم سلیمان رحمانی به عنوان مدیر جدید امداد بستک معرفی و از زحمات ۴ ساله پرویز هاشمی پور تقدیر شد.

علی الهیاری مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) هرمزگان یکی از وظایف اصلی حکومت اسلامی را توجه به فقرا دانست و گفت: فقر موضوعی است که جامعه امروز ما را رنج می دهد و این مربوط به همه دوره هاست همچنان که حضرت امام (ره) نسبت به امور فقرا حساس و دغدغه داشتند.

وی افزود: اگر بخواهیم به شاخص مدیری دقت کنیم باید توجهش به فقرا را ببینیم هرچند کمیته امداد در اکثر مسائل ورود پیدا میکند و مطالبه گری دارد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) هرمزگان در ادامه اظهار داشت: دغدغه فقر باید به عنوان یک دغدغه عمومی دنبال شود چرا که امروز اگر خانواده ای فقیر شد نمی توان آن را مشکل خودش دانست بلکه این مشکل تمام جامعه است.

علی الهیاری فقر جامعه امروز را فقر زنان سرپرست خانوار دانست و افزود: در دوره های گذشته فقر مطلق بود اما امروز فقر نسبی دامن گیر ماست.چهره فقر امروزی خطرناک تر از قبل است و با کمال تاسف باید بگویم که فقر ما فقر زنان است که سرپرست خانوار هستند.

این مسئول نکته اشتراک فقر در اکثر خانواده ها را نداشتن درآمدزایی عنوان کرد و بیان داشت: ما از هر روزنه ای به دنبال رفع بیکاری خانواده ها هستیم، گره فقر جامعه امروزمان با کمک های خرد شما حل می شود فقط کافیست که حساسیتمان نسبت به فقر را بالا ببریم و توجه بیشتری داشته باشیم.

در این مراسم امام جمعه شهرستان بستک، فرماندار، امام جمعه هرنگ، پرویز هاشمی پور و سلیمان رحمانی به ایراد سخن پرداختند و پس از آن حکم مدیر جدید کمیته امداد بستک قرائت شد.

قابل ذکر است که سلیمان رحمانی قبلا مدیر کمیته امداد کیش بوده و پرویز هاشمی پور هم به عنوان مدیر جدید کمیته امداد منطقه ۳ بندرعباس منصوب شد.

komite 2

komite 6

komite 1

komite 4

komite 5

komite 3

komite 7

komite 9

انتهای خبر / ش.ز