اهم صحبت های جنجالی استاندار هرمزگان در بستک / از معارفه فرماندار جدید تا انتخابات دو دوره ای

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، دکتر جادری استاندار هرمزگان در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان بستک گفت: میرمرسل ایزدی پور اولین فرمانداری بود که من انتخاب کردم و تا آخرین لحظه هم از وی دفاع کردم.رفتن آقای ایزدی پور از بستک هم به درخواست خودشان بود. وی افزود: عبدالله پرتابیان ۱۷ سال شهردار […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، دکتر جادری استاندار هرمزگان در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان بستک گفت: میرمرسل ایزدی پور اولین فرمانداری بود که من انتخاب کردم و تا آخرین لحظه هم از وی دفاع کردم.رفتن آقای ایزدی پور از بستک هم به درخواست خودشان بود.

وی افزود: عبدالله پرتابیان ۱۷ سال شهردار بوده و از نیروهای بسیار خدوم و پاکدست هستند.متواضع و بی ادعاست و زیاد دنبال شهرت و نام و آوازه نبود.برای شهرستان بستک در کنار فرهنگ و علم و تاریخش، عمرانی کار است.وی در خمیر منشا کارهای بسیاری در زمینه عمرانی بودند.وی نه تنها نماینده عالی دولت بلکه نماینده عالی حاکمیت هستند که باید نسبت به مسائل مختلف سیاسی، اجرایی، امنیتی و سایر بخش ها کار و تمکین کنند. آقای پرتابیان اهل باج دادن به هیچکس نیست و تفکر وی تفکر دولت است.

دکتر جادری در ادامه اظهار داشت: عده ای بسیار زود به هجمه بر علیه دولت و رییس جمهور پرداخته اند، انسانی که اهدافی در جهت سیاست خارجه داشتند و کشور را از گرفتاری های قبلی که همه قوا باهم درگیر بودند نجات داد، دعوای داخلی در دولت تدبیر و امید مهار شد.شروع دعوای داخلی به سود دشمنان است و انشاله با حفظ این جو آرامش نگذاریم که فرصت ها از دست برود.

۲۸

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان افزود: در اینجا ابراز تاسف میکنم از اینهمه زحمتی که در حوزه غرب انجام شد و مردم دو دوره رای دادند.خدا نبخشد کسانی که حق این مردم را ضایع کردند.مردمی که در همه زمینه ها نشان دادند اهل تعامل و گفتگو هستند.چطور شد که از بین اینهمه حوزه انتخابیه در کشور که بیش از ۲۰۷ حوزه انتخابیه برگزار شد، انتخابات غرب هرمزگان مشکل دار شد؟ بنده به عنوان مجری انتخابات شهادت دادم که انتخابات هیچ مشکلی نداشته است.اما عده ای دلشان می خواهد که همیشه برنده باشند ولی رای دست مردم است.بروید و مردم را قانع کنید تا به شما رای دهند.روی افکار مردم کار کنید.

وی خاطرنشان کرد: همه باید بپذیریم که انتخابات و صندوق ها تعیین کننده است.تک تک آرا شمرده می شود.این تسلیم شدن در مردم بستک سابقه ندارد.مردمی با داشتن بهترین دارایی های معنوی در سطح استان بستکی ها هستند که شاهد حضورشان در همه صحنه ها بودیم.باید قدردان اینهمه ایستادگی باشیم.مردم بستک نشان دادند با اینکه حقشان ضایع شد اما یک حرکت خلاف قانون و خلاف اخلاق انجام ندادند.

استاندار هرمزگان گفت: فرماندار خوبی را برای شما انتخاب کردیم و مطمئن باشید که همانند آقای ایزدی پور کارنامه خوبی را از خود برجای خواهند گذاشت.در کنارش بایستید و او را حمایت کنید.با این حجم جمعیتی که تشریف آوردید تکریم بسیار زیبا برای آقای ایزدی پور و معارفه بسیار خوبی برای آقای پرتابیان است.

وی در پایان اظهار داشت: کسانی که سایت دارند، روزنامه دارند و یا تریبون به دستشان است از خدا بترسند که اینگونه رییس جمهور را مورد هجمه قرار دارند.اگر شما مردم در صحنه باشید تمامی مشکلات حل خواهد شد.