برگزاری چهارمین دوره مسابقات استانی یوسی مس

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، آژینه مدیر اجرایی یو سی مس ایران در بستک و جناح در گفتگویی با خبرنگار بستک نیوز از برگزاری چهارمین دوره مسابقات استانی یوسی مس در شهرستان بستک و همزمان با سراسر کشور خبر داد. آژینه گفت این مسابقه صبح امروز ۱ مرداد ساعت ۹ صبح و با […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، آژینه مدیر اجرایی یو سی مس ایران در بستک و جناح در گفتگویی با خبرنگار بستک نیوز از برگزاری چهارمین دوره مسابقات استانی یوسی مس در شهرستان بستک و همزمان با سراسر کشور خبر داد.
آژینه گفت این مسابقه صبح امروز ۱ مرداد ساعت ۹ صبح و با حضور پنج نفر از دانش آموزان بستکی برگزار شد.وی افزود شرکت کنندگان در این مسابقه عبارتند از: یاسین تلخانی،سیدیوسف حسینی،نائف صالحی،سیده راضیه افروغ،زهرا بکروی بودند که در سطوح elmentary A,B و intermediate A,B به رقابت پرداختند.
آژینه ادامه داد دانش آموزان در این مسابقه در مدت ۸ دقیقه به ۲۰۰ سوال جمع ،تفریق و ضرب جواب دادند.
مدیر اجرایی یو سی مس ایران از ویژگی های بارز مسابقات یوسی مس را ایجاد رقابت سالم و به دور از حسادت در بین دانش آموزان اعلام کرد .

گفتنی است همه افراد شرکت کننده به شرط کسب امتیاز لازم موفق به کسب مقام های اول ، دوم و سوم خواهند شد.

لازم به ذکر است افراد برگزیده استانی ۱۱ام شهریور در مسابقات کشوری شرکت خواهند کرد و برگزیدگان کشوری در ۲۰ آبان سال جاری در مسابقات ucmas 2016 دبی شرکت خواهند نمود.

photo_2016-07-22_14-04-12

انتهای پیام/آ