ساعت کاری ادارات دولتی از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶:۱۵ الی ۱۴:۱۵ است و روز پنج شنبه کماکان تعطیل است

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، به نقل از استانداری هرمزگان، علی رئوفی بیان داشت: به منظور صرفه جویی در مصرف و پیشگیری از بحران انرژی و با تصویب شورای هماهنگی مدیریت بحران و شورای اداری استان، ساعات کاری دستگاه های اجرایی استان هرمزگان در فصل تابستان تغییر کرد. زمان اجرای طرح جدید شروع […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، به نقل از استانداری هرمزگان، علی رئوفی بیان داشت: به منظور صرفه جویی در مصرف و پیشگیری از بحران انرژی و با تصویب شورای هماهنگی مدیریت بحران و شورای اداری استان، ساعات کاری دستگاه های اجرایی استان هرمزگان در فصل تابستان تغییر کرد. زمان اجرای طرح جدید شروع کار ادارات استان هرمزگان از ابتدای مردادماه تا پایان شهریور ماه است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان در خصوص ساعت جدید آغاز کار ادارات استان در ماه های مرداد و شهریور، بیان داشت: ساعات کار دستگاه های اجرایی استان در طول اجرای طرح از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶:۱۵ الی ۱۴:۱۵ است و روز پنج شنبه کماکان تعطیل است.

وی تصریح کرد: بیمارستان ها، مراکز خدمات درمانی و امدادرسانی بانک ها، شهرداری ها و مراکز خدمات عمومی مشمول طرح جدید شروع به کار ادارات در هرمزگان هستند.

رئوفی در ادامه اظهار داشت: اصناف و مراکز خدماتی و تجاری ملزم به همکاری جدی و کامل در اجرای بخشنامه های ابلاغی صادره توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت و شرکت توزیع برق استان در ارتباط صرفه جویی در مصرف و پیشگیری از بحران انرژی هستند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: صنایع سنگین و مراکز صنعتی استان ملزم به همکاری جدی و کامل در اجرای بخشنامه های ابلاغی صادره توسط شرکت برق منطقه ای و شرکت توزیع برق استان در ارتباط صرفه جویی در مصرف و پیشگیری از بحران انرژی هستند. مراکز دانشگاهی و آموزشی استان حتی الامکان از پیش بینی و برگزاری دوره های ترم تابستانی برای دانشجویان خودداری کنند.

وی گفت: دستگاه های اجرایی ملزم هستند تمهیدات لازم به منظور صرفه جویی در سایر هزینه های مصرفی و پرداخت های پرسنلی مربوطه (اضافه کار و ماموریت) اعمال کرده و کسر کار احتمالی از طریق انجام کار در منزل جبران کنند.