وزیر ورزش و جوانان در جمع مردم بستک:

انتقال قدرت به جوانان باید به آرامی انجام شود

سلطانی فر جوان گرایی را از تاکیدات جدی رییس جمهور دانست و ابراز داشت: امید مادر بشریت است، باید به جوانان نسل جدید امید داد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان عصر امروز چهارشنبه با حضور در بین مردم شهرستان بستک، ضمن تشکر از مردم خونگرم هرمزگان در مراسم استقبال از رییس جمهور گفت: مردم هرمزگان با حضور گسترده خود در دیدار مردمی با رییس جمهور، برگ زرین دیگری در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رقم زدند و با این همبستگی برای کمک بیشتر به رشد و توسعه و عزت و آبادانی اعلام حضور کردند.

وی افزود: مسئولین باید وظیفه خود را که خدمت به مردم است به اجرا دربیاورند، امیدوارم با گره گشایی از مشکلات مطرح شده شما، پاسخ مثبتی به این لطف و محبتتان داشته باشم.

سلطانی فر اظهار داشت: برای سفرهای استانی رییس جمهور از چند ماه قبل برنامه ریزی صورت می گیرد تا با شناخت دقیق نیازها، بتوان حضوری موثر و گره گشا داشته باشیم.حال که به هرمزگان آمدم احساس می کنم بار دیگر به خانه خودم برگشتم چرا که حدود سی سال قبل و در خلال سال های ۶۵ به عنوان معاون استاندار هرمزگان خدمتگزار این مردم بوده ام.

وی هرمزگان را یکی از مراکز بزرگ سرمایه گذاری اقتصادی خواند و ابراز داشت: هرمزگان استانی با ظرفیت های بالاست که نیرو را از مناطق دیگر نیز به سوی خود کشانده است.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه دغدغه اصلی رییس جمهور را حل کردن مشکلات اقتصادی بویژه اشتغال مردم دانست و گفت: دولت برای سال آینده پیش بینی منابع مختلف و گسترده ای در حدود ۵۰ هزار میلیارد تومان در قالب تسهیلات بانکی به مردم ارائه می کند.شخص رییس جمهور پیگیر این موضوع است و تلاش می کند تا این رویکرد دولت به اجرا دربیاید.

وی به بیان زیرساخت هایی برای توسعه کشور پرداخت و با اشاره به همگرایی و وحدت بین جناح های سیاسی و مذهبی در کشور گفت: ما با وحدت، پایه های امنیت ملی را فراهم می کنیم، باید همه مردم را از حقوق شهروندی بهره مند کنیم و بعد از این ما هیچ شهروند درجه دو نخواهیم داشت.

سلطانی فر جوان گرایی را از تاکیدات جدی رییس جمهور دانست و ابراز داشت: امید مادر بشریت است، باید به جوانان نسل جدید امید داد، جوان گرایی را در دولت با انتخاب وزیری ۳۵ ساله در سطح مدیریت کشوری آغاز کردیم.انتقال قدرت به جوانان باید به آرامی انجام شود، در آینده ای نزدیک ۵۰ درصد مسئولیت های کشور را به دست افراد زیر ۴۰ سال می سپاریم.

وزیر ورزش و جوانان در پایان سخنانش گفت: مسائل و مشکلات شهرستان بستک را پیگیری خواهم کرد، آینده خوبی را برای توسعه و رشد این منطقه می بینم چون وحدت در بین مردم شما وجود دارد.

انتهای پیام / ش.ز