آمریکا با کوچکترین خطای نظامی، باران موشکی ایران را نظاره خواهد کرد

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، شهاب زمانی طی یادداشتی به سایت بستک نیوز نوشت: جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه و هوشمندانه همه مرزهای خود را تحت کنترل دارد و کوچکترین شی را زیر ذره بین و نگاه خود رصد کرده و وارد عمل می شود. اقدام دریاداران این مرز و بوم خطاب به دشمنان […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، شهاب زمانی طی یادداشتی به سایت بستک نیوز نوشت: جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه و هوشمندانه همه مرزهای خود را تحت کنترل دارد و کوچکترین شی را زیر ذره بین و نگاه خود رصد کرده و وارد عمل می شود.

اقدام دریاداران این مرز و بوم خطاب به دشمنان این مرز و بوم اعلام کرد که بدانند ایران اسلامی در منطقه از لحاظ قدرت حرف اول را میزند، پس سعی کنند دچار اشتباه نشوند چرا که با عواقب نافرجام  کار روبرو خواهند شد.

سوال اصلی اینجاست که در بحبوحه اتفاقات اخیر منطقه مخصوصا حوادث عربستان ، نظامیان آمریکایی در آب های ایران چه می کردند؟ آیا آمریکا و متحدانش در حال آزمودن ایران در میدان های مختلف است؟ نقشه دشمن نسبت به ورود به مرزهای ایران اسلامی آن هم در نزدیکی انتخابات پیش رو چیست؟

چون واقعا خنده دار است که آمریکا با آن همه ادعا و تجهیزات نظامی و جنگی که در اختیار دارد به طور اشتباه! وارد آب های ایران شده باشد.

جمهوری اسلامی ایران با احدی در این عالم بر سر تمامیت ارضی خود شوخی نداشته و بسیار جدی است.همچنان که رهبری این نظام در همه احوال جدی و مصمم بوده و هستند.ایران اسلامی ، ایران زمان پهلوی نیست که آنها تصور دارند.ایران اسلامی به احدی در عالم اجازه نخواهد داد تا به حریم این کشور تجاوز نماید.نیروهای نظامی با قدرت و صلابت از کیان جمهوری اسلامی ایران دفاع کرده و به دشمن آنچنان درسی بدهند که تابحال کسی در طول تاریخ جنگ ها ندیده است.

حواس متجاوزین به حریم کشور ایران جمع باشد و دست از پا خطا نکنند.بیشتر این موضوع متوجه مزدوران استکبار جهانی در منطقه است که باید مراقب باشند تا دست به خطای استراتژیک نزنند.دیدید که ایران با  رهبر استکبار جهانی چگونه برخورد کرد، پس با دم شیر بازی نکنید.

هوشمندانه ترین کاری که سپاه کرد پذیرایی از متجاوزان بود.این کار بزرگترین ضربه را به آمریکا زد.با دیدن فیلم بازداشت متجاوزان آمریکایی به آب های خلیج فارس ، کل دنیا متوجه شد که چه کسی متخاصم است و به دنبال تنش می گردد.این عمل ضربه به مراتب بیشتری از درگیری نظامی به شیطان بزرگ زد.آفرین به این هوشمندی.

آفرین بر این غیرت و شجاعت.آفرین بر غیور مردان نیروی دریایی سپاه پاسداران که بدون هیچ واهمه ای در مقابل ابر قدرت دنیا که هیچ کشوری جرات چنین کاری را نداشت مقتدرانه ایستاد و قدرت ایران اسلامی را به رخ دنیا کشیدند تا کشورهایی که برای ما رجزخوانی می کنند بدانند اگر غفلتی از خود نشان دهند با اقتدار شیرمردان نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران مواجه خواهند شد.

مطمئن باشید که اگر آمریکا کوچکترین احساسی در مورد ضعف ایران داشت حتما عکس العمل نشان می داد ولی می داند که با کوچکترین حرکت اشتباه ، بارانی از بلایای نظامی ایران بر سرش نازل می شود.

این اقدام  نشانگر اقتدار حافظان مرز و بوم ایران بود ، مرحبا بر دلاور مردان غیور و مرحبا بر رفتار انسان دوستانه ایرانیان.

وَأَعِدُّواْ لَهُم مَّا اسْتَطَعْتُم مِّن قُوَّهٍ وَمِن رِّبَاطِ الْخَیْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدْوَّ اللّهِ وَعَدُوَّکُمْ وَآخَرِینَ مِن دُونِهِمْ لاَ تَعْلَمُونَهُمُ اللّهُ یَعْلَمُهُمْ وَمَا تُنفِقُواْ مِن شَیْءٍ فِی سَبِیلِ اللّهِ یُوَفَّ إِلَیْکُمْ وَأَنتُمْ لاَ تُظْلَمُونَ