متن پیام عبدالرحیم جعفری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بستک به مناسبت دهه مبارک فجر

دهه مبارک فجر ،‌ سرآغاز طلوع اسلام و‌ تجلی شکوهمند حماسه ملتی است که با انقلاب اسلامی خویش، برگی را در یاد همه انسان‌ها گشودند و صدای استقلال و آزادی را به گوش جهانیان رساندند.

به گزارش بستک نیوز ، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بستک با صدور پیامی دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

أَمْ یَقُولُونَ افْتَرَى عَلَى اللَّهِ کَذِبًا فَإِنْ یَشَأْ اللَّهُ یَخْتِمْ عَلَى قَلْبِکَ وَ یَمْحُ اللَّهُ الْبَاطِلَ وَ یُحِقُّ الْحَقَّ بِکَلِمَاتِهِ.

خداوند باطل‌ را محو و حق‌ را با کلمات‌ خویش‌ پا بر جا می ‌سازد.( سوره شوری؛ آیه ۲۴)

دهه مبارک فجر ،‌ سرآغاز طلوع اسلام و‌ تجلی شکوهمند حماسه ملتی است که با انقلاب اسلامی خویش، برگی را در یاد همه انسان‌ها گشودند و صدای استقلال و آزادی را به گوش جهانیان رساندند. این ایام یاد آور اراده پولادین مردمی بود که با توکل به خدای متعال توانستند  ظلم و ستم و استبداد را در هم شکسته و آزادی و عدالت و استقلال مردم را به عنوان آرمان اسلامی به منصه ظهور برسانند.

اینک در سی، و نهمین سالگرد پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی و در آستانه سال روز ورود آن بزرگ مرد فرزانه به ایران اسلامی  خورشید فروزان انقلاب اسلامی همچنان در آسمان ایران ، انوار الهی اش را متصادر می نماید. این روزها ، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست ، روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است ؛ انقلابی که رساترین فریاد تاریخ ، یعنی امام امت ، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن ، با تمام وجود تلاش کرد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام (ره ) و شهدای والامقام جمهوری اسلامی ، ایام دهه فجر را به همه فجر آفرینان ، خانواده های معظم شهدا ، ایثارگران و تمامی خدمتگذاران صدیق نظام و مردم فهیم و همیشه در صحنه شهرستان بستک تبریک و تهنیت عرض نموده ، عزت و سربلندی روز افزون ایران اسلامی را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) از خداوند منان خواهانم .

معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان بستک