در آیین تکریم و معارفه شهردار شهر جناح مطرح شد:

جلالی مرد روزهای سخت است/ برای تامین زیرساخت ها کوتاهی نخواهیم کرد/با قدرت پشت جلالی ایستاده ایم/انتخاب جلالی انتخابی بجا و شایسته بود

آیین تکریم عبدالرحیم قادری شهردار سابق شهر جناح و معارفه محمد جلالی به عنوان شهردار جدید شهر جناح در سالن فاروق عباسی این شهر با حضور پرشور مردم و مسئولین ارشد شهرستان بستک برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، آیین تکریم عبدالرحیم قادری شهردار سابق شهر جناح و معارفه محمد جلالی به عنوان شهردار جدید شهر جناح در سالن فاروق عباسی این شهر با حضور پرشور مردم و مسئولین ارشد شهرستان بستک برگزار شد.

در ابتدای این مراسم محمد عقیل مدنی رییس شورای شهر جناح ضمن عرض خوش آمدگویی به مهمانان و حاضران در مراسم، با حمایت تمام قد از محمد جلالی اظهار داشت: جلالی مرد روزهای سخت بود که این را در زمان شهردار بودن وی در بستک دیده ایم، این اطمینان را میدهم که با قدرت پشت جلالی ایستاده ام.

وی افزود: با تعاملی که جلالی با مسئولین دارد و تلاش مضاعف وی در مسئولیت پذیری، قطعا موفق خواهد شد.شورای شهر بُعد حمایتی قوی ای از جلالی خواهد داشت.با قدرت بُعد حمایتی را سرلوحه قرار می دهیم و بعد از آن بُعد نظارت را در پیش می گیریم.

رییس شورای شهر جناح با تشکر از حمایت بی منت حاج منصور عباسی اذعان داشت: همت حاج منصور عباسی ستودنی است و بدانید که بدون کمک مسئولین کار به سرانجام نمی رسد.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک، مردم جناح را مردمی قدردان و قدرشناس خواند و گفت: از حُسن انتخاب شورای شهر جناح و اعتمادی که به مهندس جلالی شد کمال تشکر را دارم، انتخاب بجا و شایسته ای کردند.

وی افزود: هر نقطه از جناح که ساخته شود آبرو و زیبایی کل شهرستان است، از استعداد و توانایی مهندس جلالی بهره ببرید.

همچنین عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان بستک در این مراسم، حضور و همراهی مردم را قوت قلبی برای مسئولین خواند و ابراز داشت: با سرمایه های بزرگی که در شهر جناح داریم در کارگروه ویژه برای اشتغال برنامه ریزی کنید.

وی خطاب به خیرین منطقه گفت: در حوزه تولید و اشتغال بیشتر همراهی کنید و اگر از مسئولین برای تامین زیرساخت ها کمکی بخواهید کوتاهی نخواهیم کرد.

فرماندار شهرستان بستک در پایان اظهار داشت: راه خور از اولویت های مهم شهرستان است که باعث تحول بخش جناح خواهد بود.

انتهای خبر / ش.ز