سی و هفتمین دوره مسابقات قهرمانی مدارس شهرستان بستک در رشته بدمینتون با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، سی و هفتمین دوره مسابقات قهرمانی مدارس شهرستان بستک در رشته بدمینتون پسران با حضور ۳۰ ورزشکار در سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم در سالن عباسیه بستک با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ،  سی و هفتمین دوره مسابقات قهرمانی مدارس شهرستان بستک در رشته بدمینتون پسران با حضور ۳۰ ورزشکار در سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم در سالن عباسیه بستک با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

در مقطع ابتدایی “مرصاد رشیدی” ، “سیدخالد هاشمی” و “محمد حسین نیا” هر سه از دبستان انقلاب اسلامی تدرویه به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در مقطع متوسطه اول”متین شیخی” از نمونه شهید رجایی ، “برنا آبدست” از نمونه شهید رجایی بستک و “محمدرفیع یوسفی” از آزادی نصیری بستک به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در مقطع متوسطه دوم” مهران رشیدی” از قدس چاه بنارد ، “ابراهیم نامی” از نمونه صالحین بستک و “سیدمحمد هاشمی” ازهنرستان فکری بستک به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در مراسم اختتامیه این مسابقات اسماعیل پوررحیم مسئول انجمن بدمینتون اداره آموزش و پرورش شهرستان بستک از دبیران تربیت بدنی آقایان احمدنور عبدالله زاده، محسن مسیحی، محمد بویه، یوسف یعقوبی و همچنین کارشناس تربیت بدنی بستک سعید چشم پوشان و احمد مدنی دبیر هیئت بدمینتون شهرستان بستک که در امر برگزاری مسابقات کمک کردند تشکر و قدردانی نمود.