اینترنت پرسرعت ۳G همراه اول بزودی در شهرستان بستک

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بستک نیوز ، مسعود مظفر مدیر دفتر پیشخوان دولت در شهرستان بستک طی گفتگوی اختصاصی با خبرنگار بستک نیوز گفت: اینترنت پرسرعت نسل سوم همراه اول با کسب اطلاع از منبعی آگاه در آینده ای نه چندان دور در شهرستان راه اندازی می شود. وی افزود: در حال حاضر این […]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بستک نیوز ، مسعود مظفر مدیر دفتر پیشخوان دولت در شهرستان بستک طی گفتگوی اختصاصی با خبرنگار بستک نیوز گفت: اینترنت پرسرعت نسل سوم همراه اول با کسب اطلاع از منبعی آگاه در آینده ای نه چندان دور در شهرستان راه اندازی می شود.

وی افزود: در حال حاضر این شبکه در برخی شهرستان های استان قابل دسترسی است که در غرب هرمزگان علی الخصوص شهرستان بستک نیز بزودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

مدیر دفتر پیشخوان دولت در شهرستان بستک همچنین با ارائه گزارشی از فعالیت های این دفتر گفت: خدمات آب منطقه ای ، جهاد کشاورزی ، بهداشت سلامت ، منابع طبیعی ، اداره گاز و خدمات آب و فاضلاب شهری و روستایی شامل درخواست مجوز چاه ، ثبت نام سوخت گازوییل ، طرح زمین های زراعی و به ثبت رساندن آن ، درخواست کنتور ، تغییر نام کنتور و … از جمله خدماتی است که بزودی در این دفتر ارائه می شود.

مسعود مظفر که اولین افتتاح کننده دفتر خدمات پیشخوان دولت در بستک از سال ۱۳۸۷ بوده افزود: این دفتر با هدف ارائه خدمات مطلوب به شهروندان ، بالاترین آمار مراجعه کننده برای خدمات در حال اجرا از جمله سیمکارت ، مالیات خودرو ، پست و مخابرات را داشته است.

وی یادآور شد: همشهریان عزیز می توانند با مراجعه به دفتر پیشخوان دولت در عین حال بصورت همزمان چند کار را از طریق همین دفتر انجام داده و باعث صرفه جویی در هزینه و زمان باشند.

در این دفتر هم اکنون خدمات دیگری همچون اعتراض های یارانه ای ، خدمات اداره برق شامل درخواست کنتور برق و تبدیل برق تک فاز به سه فاز ، پرداخت عوارض و مفاصا حساب مالیات ، پروانه کسب ، تاییدیه تحصیلی ، تمامی خدمات سیمکارت های ایرانسل ، همراه اول و رایتل ارائه می شود.

مراجعه کنندگان می توانند در دفتر خدمات پیشخوان دولت به آدرس بستک ، میدان دفاع مقدس ، بلوار معلم ، ساختمان جهانگیریه حضور یافته و از خدمات الکترونیکی این دفتر بهره مند گردند.

همچنین قابل ذکر است در دیداری که با محسن کارگر نماینده خدمات ایرانسل در شهرستان بستک داشتیم وی نیز از اینترنت پرسرعت ۳G و ۴G ایرانسل در آینده ای نزدیک خبر داد.مراحل واگذاری این دو شبکه اینترنت ایرانسل در حال پیگیری است که اطلاعات تکمیلی این خبر در روزهای آتی به اطلاع خواهد رسید.