یادداشت / به قلم دانیال سالارنسب

تشییع جنازه باشکوه شهید حججی برگ برنده فرهنگ اسلام و مقاومت علیه تهاجم فرهنگی غرب بود

حضور مدافعان حرم در نبرد علیه داعش  گواه این موضوع است که سپاه اسلام با حضور نیروهای جوان جانی دوباره گرفته است. به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، دانیال سالارنسب با ارسال یادداشتی به بستک نیوز نوشت: مهمترین رویداد چهارشنبه این هفته تشییع باشکوه شهید حججی در پایتخت کشورمان بود که تیتر یک اکثر خبرگزاری […]

حضور مدافعان حرم در نبرد علیه داعش  گواه این موضوع است که سپاه اسلام با حضور نیروهای جوان جانی دوباره گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، دانیال سالارنسب با ارسال یادداشتی به بستک نیوز نوشت: مهمترین رویداد چهارشنبه این هفته تشییع باشکوه شهید حججی در پایتخت کشورمان بود که تیتر یک اکثر خبرگزاری های کشور را به خود اختصاص داده بود.

سالها بود که بسیاری از تحلیل گران غربی و یا معاندین انقلاب بر این باور بودند که ذائقه انقلابی مردم ایران تغییر کرده و دیگر آن دلاوری های دهه پنجاه و شصت جوانان کشور برای زنده کردن اسلام تکرار نخواهد شد اما نحوه شهادت و تشییع باشکوه پیکر این جوان برومند موجب برهم خوردن تحلیل های پوشالی معاندین اسلام بود، شهید حججی زمانی پا به عرصه میدان نبرد گذاشت که برخی از انقلابیون ما دست از شعارهای انقلاب کشیده بودند و دیگر نه تنها انقلابی نیستند بلکه برخی از آنها این روزها نقش اپوزیسیون را بازی می کنند.

به راستی که باید گفت فرزند واقعی انقلاب شهید حججی ها هستند، جوانانی که اواخر دهه شصت و هفتاد بدنیا آمدند اما این روزها این جوانان به دنیا درس مقاومت و انقلابی گری می دهند، دشمن که تصور می کرد فرزندان دهه هفتاد دیگر در کنار انقلاب و رهبری قرار نخواهند گرفت خود را شکست خورده عرصه تهاجم فرهنگی می بینند.

دلاور مردیِ فرزندان انقلاب در عرصه های گوناگون از جمله نبرد با گروه تروریستی داعش به مستکبرین ثابت کرد که سرمایه گذاری آنها در تهاجم فرهنگی علیه ایران اسلامی شکست خورده و آنها دلارهای خود تباه کرده اند.

این تشییع با شکوه نشان از پیروزی تفکر اسلامی بر تفکر مادی استکباری دارد، جوانان کشور ما به یزیدیان زمان ثابت کردند که عاشورا زنده است و برای ما هر کجا که ظالمی باشد همانجا کربلای ما خواهد بود و آنجا خاکریزی خواهیم ساخت برای مقابله با دشمن.

حضور مدافعان حرم در عرصه مبارزه با گروه آمریکایی تکفیری داعش گواه این موضوع است که جریان انقلابی نوینی بپا خواسته است آن هم بوسیله جوانان بزرگ شده در دامن اسلام، این نیروهای جدید به اسلام جانی دوباره داده است و این تجدید قوا انشاالله ضربه نهایی بر پیکره امپریالیسم جهانی را وارد خواهد کرد، حضور دلاور مردان مدافع حرم و مردم شرکت کننده در تشییع جنازه های آنها تودهنی محکمی است بر سخنان سخیف رئیس جمهور نابخرد آمریکا.

اسرائیل و آمریکا به خوبی می دانند بعد از نابودی کامل داعش که در واقع فرزند جهان غرب است نه فرهنگ اسلام ناب محمدی (ص) توسط نیروهای انقلاب اسلامی، خاکریز بعدی ما در کنار بیت المقدس خواهد بود و بحول قوه الهی سنگرهای کفر و ظلم را یکی پس از دیگری تسخیر خواهیم کرد.

انتهای پیام/ ش.ز