رنکینگ جدید فیفا اعلام شد:استرالیا قطعا حریف ایران در انتخابی جام جهانی نیست!

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز  و به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛ رنکینگ جدید فیفا اعلام شد و همان طور که گمانه زنی شده بود ، آرژانتین جای بلژیک را در صدر رنکنگ گرفت ، ایران صعودی ۲ پله ای را تجربه کرد و استرالیا با صعودی ۱۷ پله ای ، بالاتر از ژاپن و […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز  و به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛ رنکینگ جدید فیفا اعلام شد و همان طور که گمانه زنی شده بود ، آرژانتین جای بلژیک را در صدر رنکنگ گرفت ، ایران صعودی ۲ پله ای را تجربه کرد و استرالیا با صعودی ۱۷ پله ای ، بالاتر از ژاپن و کره توانست تیم دوم آسیا شود تا حریف ایران در راه انتخابی جام جهانی نباشد. بر این اساس در رنکینگ جدید ، ۱۰ تیم اول به این شرح هستند:

۱۶-۴-۷-۱۳۴۹۵۲jkhk

ایران در میان آسیایی ها اول است و به عنوان سرگروه به انتخابی جام جهانی می رود.ایران با ۶۷۲ امتیاز تیم نخست آسیاست و نسبت به رنکینگ قبلی ، دو پله صعود کرده است. استرالیا با ۶۰۱ اکتیاز ، تیم ۵۰ جدول است و دوم آسیا و دیگر سرگروه آسیایی.

کره تیم سوم و ۵۶ دنیاست. ژاپنی ها ۴ آسیا و ۵۷ دنیا هستند ، عربستانی ها تیم ۶۰ دنیا و ۵ آسیا شده اند.ازبکستان ، امارات ، چین و اردن ، دیگر تیم های آسیایی رنکینگ هستند. قطر هم تیم ۸۳ دنیا و ۹ آسیا در رنکینگ فیفاست.