به مناسبت هفته قوه قضاییه انجام گرفت

دیدار مسئولان دادگستری شهرستان بستک با نیروی انتظامی و شوراهای حل اختلاف+تصاویر

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز و به نقل از روابط عمومی دادگستری شهرستان بستک ، در ادامه برنامه های هفته قوه قضاییه ، سرهنگ رستمی فرمانده انتظامی شهرستان بستک و همکارانشان به مناسبت هفته قوه قضائیه با حاجی زاده رئیس دادگستری و قلندری دادرس دادگستری شهرستان بستک دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز و به نقل از روابط عمومی دادگستری شهرستان بستک ، در ادامه برنامه های هفته قوه قضاییه ، سرهنگ رستمی فرمانده انتظامی شهرستان بستک و همکارانشان به مناسبت هفته قوه قضائیه با حاجی زاده رئیس دادگستری  و قلندری دادرس دادگستری شهرستان بستک دیدار کردند.

حاجی زاده ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته قوه قضائیه و آرزوی قبولی طاعات و عبادات از زحمات فرمانده انتظامی شهرستان و همکاران ایشان در مقام ضابط و اجرای قانون ونظم و امنیت در جامعه در این شهرستان تقدیر و تشکر کرد، وی افزود هدف ما یکی است ،هدف ما استقرار نظم و امنیت در جامعه در تحت لوای جمهوری اسلامی با استفاده از رهنمود های مقام معظم رهبری وآرمانهای امام خمینی(ره) و آنچه خار چشم دشمنان بوده، چیزی جز اقتدار نظام و استقلال و آزادی خواهی و استکبار ستیزی نیست.

وی ادامه داد بحمدالله این اقتدار و عزت از ابتدای انقلاب بوده است و شهدای زیادی تقدیم نظام کرده ایم از جمله شهید بهشتی که شهید ترور به دست منافقان کوردل می باشد،وی در ادامه اظهار داشت، تاکید بنده این است که همگی ما باید بیش از پیش هوشیار باشیم و امنیت مردم و نظم و عدالت به دست ما و شما و همکارانتان می باشد و سایر ارگانهای سطح شهرستان نیز به همین صورت باید عمل کنند ، زیرا اگر اتفاقی در سطح شهرستان بیفتد همگی ما مسئول هستیم و همیشه بر پیشگیری جرم تاکید کرده ایم و انتظار می رود نیروهای انتظامی مانند گذشته در انجام وظایف و دستورات محوله هوشیاری کامل را داشته باشند.

در ادامه قلندری دادرس دادگاه عمومی و انقلاب شهرستان بستک ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته قوه قضائیه و عرض تسلیت به مناسبت شهادت معمار دستگاه قضایی شهید دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران با وفای امام خمینی(ره) ؛ ضمن خیر مقدم خدمت سرهنگ رستمی فرمانده انتظامی شهرستان بستک  و همکاران ایشان وقبولی طاعات و عبادات از زحمات فرمانده انتظامی و همکارانشان و تلاش در جهت حفظ نظم و امنیت در سطح شهرستان تقدیر و تشکر نمود و اظهار داشتند همه ما در یک سنگر قرار داریم و هدف ما حفظ نظم و امنیت و اجرای عدالت می باشد و بحمدالله زحمات عزیزان در سطح مجموعه شهرستان قابل تحسین می باشد.

در ادامه مراسمات هفته قوه قضاییه حاجی زاده رئیس دادگستری شهرستان بستک و شوراهای حل اختلاف شهرستان بستک دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار حاجی زاده و دادرس دادگاه عمومی و انقلاب و قلندری قاضی اجرای احکام شورای حل اختلاف و عقیلی رابط شوراهای حل اختلاف شهرستان بستک  در مجتمع شورای حل اختلاف شهرستان بستک با اعضای شورای حل اختلاف شعب رسیدگی وصلح و سازش دیدار نمودند.

حاجی زاده در این دیدار ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته قوه قضائیه و شهادت شهید دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران باوفای امام خمینی (ره) از زحمات همه عزیزان که در شورای حل اختلاف فعالیت دارند و جهت صلح و سازش در بیشتر پرونده های شورای حل اختلاف تلاش می نمایند تقدیر و تشکر نمودند.

در روز پر ترافیک مسئولان دادگستری شهرستان بستک ، دیداری نیز با اعضای شورای حل اختلاف شهر جناح به مناسبت هفته قوه قضائیه جهت تقدیر از اعضای شورا در جهت صلح و سازش پرونده ها برگزار گردید.

گزارش تصویری

انتهای پیام/آ