نقد کردن هنر نیست باید راهکار ارائه کرد/ مردم از عملکرد دولت در هرمزگان راضی‌ هستند

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز و به نقل از فارس ، جاسم جادری عصر دیروز در نشست شورای اداری استان هرمزگان که در سالن غدیر فرمانداری شهر بندرعباس برگزار شد، اظهار داشت: متاسفانه حضور مدیران اجرایی استان در مراسم سالگرد رحلت امام خمینی(ره) که در آستان سید مظفر(ع) برگزار شد، بسیار ضعیف بود. وی […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز و به نقل از فارس ، جاسم جادری عصر دیروز در نشست شورای اداری استان هرمزگان که در سالن غدیر فرمانداری شهر بندرعباس برگزار شد، اظهار داشت: متاسفانه حضور مدیران اجرایی استان در مراسم سالگرد رحلت امام خمینی(ره) که در آستان سید مظفر(ع) برگزار شد، بسیار ضعیف بود.

وی افزود: ما مدیون امام(ره) هستیم و هرچه داریم از امام خمینی است(ره) و من توقع داشتم که مدیرانم به حرمت بزرگداشت مراسم ارتحال امام(ره) در این مراسم حضور ویژه و پررنگی داشته باشند که متاسفانه چنین نشد.

استاندار هرمزگان بیان کرد: بزرگانی در این مراسم سخنرانی کردند ولی در طول برنامه ۵۰ نفر هم در این مراسم حضور نداشتند. چرا باید این طور باشد؟!

جادری در بخش دیگری از اظهارات خود به ویژگی‌های حرکت عظیم و انقلابی امام خمینی(ره) اشاره کرد و گفت: امام راحل با خداباوری و مردم‌باوری توانست روحیه تعهد و احساس وظیفه اجتماعی را در ملت ایران احیا کرده و انقلاب اسلامی را به پیروزی برساند.

وی تاکید کرد: امام(ره) متخصص فلسفه، فقه، سیاست داخلی، سیاست خارجی، اقتصاد، تولید و بیان و خطابه بود و روحیه ایمان در وجود او سبب شد تا کلامش در عمق دل و جان ملت ایران نفوذ کرده و اثر خود را به جای بگذارد.

استاندار هرمزگان در مورد برکات ماه مبارک رمضان نیز بر ضرورت بهره‌گیری از برکات این ماه تاکید کرد و اظهار داشت: انسان‌ها با ایمان، اراده، عبادت و خدمت رشد کرده و به کمال می‌رسند و پست‌ها کسی را به کمال نمی‌رساند.

جادری ادامه داد: برکات و ارزش‌های این ماه می‌تواند کمک زیادی به انسان در خودسازی معنوی کند و راه را برای رشد معرفت و ارزش‌های انسانی هموار کند.

وی در کنایه‌ای به انتقادات مطرح شده به وی در طول یک هفته اخیر، بیان کرد: باید به جای صرف کردن وقت خودمان به حاشیه‌ها به فکر کار کردن برای مردم باشیم چرا که هرمزگان جای کار فراوانی دارد.

مقام عالی دولت در هرمزگان اضافه کرد: نقد کردن هنر نیست. بنده هم می‌توانم با هزار و یک دلیل و حرف نقد کنم اما باید بدانیم که فردای قیامت درباره حرف‌هایی که می‌زنیم باید پاسخگو باشیم.

جادری با بیان این که در ارزیابی عملکرد کشوری، بسیاری از ادارات و دستگاه‌های دولتی در هرمزگان رتبه اول را کسب کرده‌اند، اظهار داشت: خوشحالیم که در این استان گام‌های خوبی برداشته شده و این مردم هستند که عملکردها را قضاوت می‌کنند و بهترین داور هستند و رضایت مردم از ما نشانه عملکرد خوب ما است.

انتهای پیام/