پیام تبریک “احمد جباری” نماینده ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی غرب هرمزگان در پی انتخاب ناصر شریفی

جناب آقای “ناصر شریفی” فرزندی از فرزندان این دیار که قلبتان با قلب مردم می تپد.

اینجانب انتخاب شما به عنوان منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی را صمیمانه به شما و تمامی مردم شریف شهرستانهای بندرلنگه ، بستک و پارسیان تبریک عرض می نمایم.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، احمد جباری نماینده ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی در حوزه غرب هرمزگان طی پیامی انتخاب “ناصر شریفی” را به عنوان نماینده منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

“وَاقْتَرَبَ الْوَعْدُ الْحَقُّ فَإِذَا هِیَ شَاخِصَهٌ أَبْصَارُ الَّذِینَ کَفَرُوا یَا وَیْلَنَا قَدْ کُنَّا فِی غَفْلَهٍ مِّنْ هَٰذَا بَلْ کُنَّا ظَالِمِینَ”

آنگاه که وعده حق بسیار نزدیک شود ناگهان چشم پوشندگان حقیقت از حیرت فرو می ماند و فریاد می کنند ای وای بر ما که از این روز غافل بوده ایم..!

جناب آقای “ناصر شریفی” فرزندی از فرزندان این دیار که قلبتان با قلب مردم می تپد.

اینجانب انتخاب شما به عنوان منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی را صمیمانه به شما و تمامی مردم شریف شهرستانهای بندرلنگه ، بستک و پارسیان تبریک عرض می نمایم.

آری نصرت حق نازل شد و مردم دیار حماسه و فرهنگ ، اصالت و دین مداری ، رشادت و دریادلی با بهره گیری از شور و شعور انقلابی تعالی بلوغ فکری، دینی و سیاسی خویش ، ضمن حضور حداکثری و چشمگیر در عرصه ی حضور سیاسی و اجتماعی و برای ادای تکلیف دینی و ملی خود به پای صندوق های رای آمدند و حماسه ای به یاد ماندنی آفریدند و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و بدخواهان زدند و برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ورق خورد.

سرافرازانی که همواره ارزش های اعتقادی و انسانی شان سرلوحه تاریخ بشری است با همدلی و وحدت خویش به مدعیان دروغین صداقت ، شفافیت و حقیقت فهماندند که قبل از عمل اقلا صداقت و حقیقت و شفافیت در بیان تمرین نمایند.

همتتان بلند باد شیرزنان و دلاور مردانی که در میدان حضور و حمایت از آرمان ها و اهداف گذشته خویش نه اینکه پا را پس نکشیده بلکه مصمم تر و هماهنگ تر از گذشته پیشگام بوده اید و به کوردلان ، یاوه گویان و زیاده خواهانی که برای جلب آرا از تمامی اصول و ارزش های انسانی و اسلامی دست شسته اند و اثبات نموده اید که هرچند ما در انتخاب گذشته انشقاقی در بین خود داشته ایم و متاسفانه از قبل از آن ضربه هایی خورده ایم اما بصیر و بیناایم و با وحدت ، همدلی و همبستگی فرصت و مجال به فرصت طلبان و مستبدانی که سالها این سه شهرستان را در محرومیت نگه داشته اند نمیدهیم و با یکدلی و اعتماد به نیروهای خدوم خویش ، دشمنان عدالت خواهی و ظلم ستیزی و خدمت صادقانه انگشت به دهان شدند و مُذَبذَبینِ دو دل را پشیمان ساختند حال که این نصرت بمدد حضرت حق و دعای سحرگاهان شامل حال ما شده است سر به سجده شکر می گذاریم و در برابر رای و نظر اکثریت مردم سر تعظیم فرود می آوریم.

ضمن آرزوی موفقیت ، کامیابی و بهروزی برای شما ، امیدوارم همچون گذشته با تفکر صحیح و بینش عمیق خود در میدان خدمت به مردم علی الخصوص قشر ضعیف و محروم و اعتلای سه شهرستان موفق و سربلند باشید. (۱۳۹۶/۰۱/۳۰)

احمد جباری خادم همیشگی ملت

انتهای پیام/آ