لزوم حفظ عزت نفس و کرامت انسانی مددجویان کمیته امداد امام(ره)

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز و به نقل از روابط عمومی فرمانداری بستک ، میرمرسل ایزدی پور در دیدار با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان هرمزگان اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی(ره) از برکات انقلاب اسلامی است که در راستای محرومیت‌زدایی و خدمت‌رسانی به اقشار مختلف مردم نقش بسزایی دارد. وی افزود: کمیته […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز و به نقل از روابط عمومی فرمانداری بستک ، میرمرسل ایزدی پور در دیدار با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان هرمزگان اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی(ره) از برکات انقلاب اسلامی است که در راستای محرومیت‌زدایی و خدمت‌رسانی به اقشار مختلف مردم نقش بسزایی دارد.

وی افزود: کمیته امداد امام خمینی (ره) از ابتدای تأسیس تا کنون وظایف سنگینی را بر دوش داشته است و بدون شک حفظ عزت نفس و کرامت انسانی مددجویان از وظایف اصلی این کمیته می باشد.

فرماندار شهرستان بستک با بیان اینکه یکی از رسالت‌های این نهاد کمک به خودکفایی و توانمندسازی مددجویان است، گفت: باید به سمتی حرکت کنیم تا هر سال جمعی از مددجویان با اشتغال در طرح‌های خودکفایی از خدمات کمیته امداد امام(ره) بی‌نیاز شوند.

ایزدی پور با بیان اینکه دولت یازدهم با رویکردی جدید و ارایه سیاست های حمایتی در جهت خودکفایی مددجویان قدم های موثری برداشته است، افزود: ایجاد اشتغال مناسب و توانمندسازی مددجویان از دغدغه های مهم دولت تدبیر و امید است که باید با تمام توان در این رابطه تلاش شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک با اشاره به ظرفیت های بالای این شهرستان در جذب مشارکت های خیران،گفت: باید از ظرفیت خیرخواهی افراد نیکوکار در جهت رفع محرومیت و فقرزدایی استفاده بیشتری کرد.
.انتهای پیام