کاروان ۱۶۰ نفری از بستک به مرقد امام خمینی (ره) اعزام می شود

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز و به نقل از جهانگیریه ، سرهنگ حسین درویشی فرمانده ناحیه سپاه بستک گفت: مهلت ثبت نام داوطلبان شرکت در بیست و هفتمین مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) که از ۲۵ اردیبهشت شروع شده بود بعد از استقبال پرشور داوطلبان و تکمیل ظرفیت تعیین شده، پایان یافت. فرمانده ناحیه […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز و به نقل از جهانگیریه ، سرهنگ حسین درویشی فرمانده ناحیه سپاه بستک گفت: مهلت ثبت نام داوطلبان شرکت در بیست و هفتمین مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) که از ۲۵ اردیبهشت شروع شده بود بعد از استقبال پرشور داوطلبان و تکمیل ظرفیت تعیین شده، پایان یافت.

فرمانده ناحیه سپاه بستک اظهار کرد: امام خمینی (ره) یک حقیقت همیشه زنده است که هر ساله زائرین از سراسر ایران اسلامی و حتی از اقصی نقاط دنیا، برای تجدید بیعت با آرمانهای ایشان در این مراسم شرکت می کنند.

وی افزود: با توجه به مصوبات جلسه ستاد بزرگداشت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) که در فرمانداری شهرستان برگزار گردید بخش عمده ای از پشتیبانی این مراسم بر عهده ی فرمانداری است و ما به عنوان دبیر ستاد، تمام تلاش خود را در جهت هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم انجام خواهیم داد.

سرهنگ درویشی بیان کرد: در مراسم سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب یک کاروان ۱۶۰ نفری از بستک عازم مرقد این امام بزرگوار می گردد که اولویت نخست ما در اعزام، با جوانان و افرادی است که برای نخستین بار در این مراسم شرکت می‌کنند.

انتهای خبر/