خرید و فروش رای جرم است و باید مستندات ارایه شود و قاضی تصمیم بگیرد

به گزارش بستک نیوز، بهروزاکرمی رییس ستاد انتخابات هرمزگان صبح امروزدر نشست خبری با اصحاب رسانه درخصوص انتخابات غرب هرمزگان اظهارداشت : تاکنون هیچ دلیلی برای ابطال انتخابات از سوی شورای نگهبان به ما اعلام نشده وهمچنین هیچ شکایتی در زمان قانونی در مرحله دوم در زمان قانونی واصل نشده است. وی افزود: یکی از […]

به گزارش بستک نیوز، بهروزاکرمی رییس ستاد انتخابات هرمزگان صبح امروزدر نشست خبری با اصحاب رسانه درخصوص انتخابات غرب هرمزگان اظهارداشت : تاکنون هیچ دلیلی برای ابطال انتخابات از سوی شورای نگهبان به ما اعلام نشده وهمچنین هیچ شکایتی در زمان قانونی در مرحله دوم در زمان قانونی واصل نشده است.

وی افزود: یکی از کاندیدا درخواست بازشماری تمام صندوق ها داد که هیات نظارت آن را نپذیرفت و فقط چهار شعبه بازشماری شد که پس از بازشماری حتی یک رای جابجا نشد.

رئیس ستاد انتخابات هرمزگان اضافه کرد: مردم اعمال نظر هیچ کس را نمیپذیرند و خودشان تصمیم میگیرند وهیچ کس نمیتواند به جای مردم تصمیم بگیرد.

اکرمی تصریح کرد: پس از انتخابات هیات نظارت و هیات اجرایی به اتفاق انتخابات را تایید کردند وهمه اعضای شورای تامین بر صحت انتخابات صحه گذاشتند و اینکه گفته شود با پول مردم تطمیع شده اند توهین به شعور مردم است.

وی خاطر نشان کرد: خرید و فروش رای جرم است و باید مستندات ارایه شود و قاضی تصمیم بگیرد و اگر جرمی در انتخابات اتفاق افتاده است مجرم آن کو ، بنده از بازداشت اشخاص در روز انتخابات هیچ اطلاعی ندارم .

معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان گفت : در هر شعبه سه ناظر بوده است پس چرا حتی یک گزارش به فرمانداری اعلام نشد بنده در حضور هیات نظارت از عملکرد ستاد انتخابات دفاع میکنم . بازرس شورای نگهبان به استان سفر کرد ولی دیداری با استاندار و رییس ستاد انتخابات نداشت.

وی درپایان یادآورشد : اماده برگزاری جلسه مشترک با هیات نظارت برای پاسخگویی به شبهات در حضور خبرنگاران هستم .