لطفا قبل از آمدن قبض، پول آب را پرداخت کنید !!!!

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، اخیرا در سطح شهر بستک مشاهده شده است افرادی با در دست داشتن یک دستگاه کارت خوان و قبوض آب و بدون هیچگونه کارت شناسایی در اقدامی عجیب با مراجعه به درب منازل درخواست اخذ پول آب یک دوره را دارند . حال آنکه قبضی به درب منازل […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، اخیرا در سطح شهر بستک مشاهده شده است افرادی با در دست داشتن یک دستگاه کارت خوان و قبوض آب و بدون هیچگونه کارت شناسایی در اقدامی عجیب با مراجعه به درب منازل درخواست اخذ پول آب یک دوره را دارند . حال آنکه قبضی به درب منازل ارسال نکرده اند و از مهلت قانونی پرداخت قبوضی که در دست ماموران اداره آبفاضلاب می باشد چندین روز مهلت باقی مانده است.

نکته قابل توجه این است که این افراد پایان سال بودن و بسته شدن حساب ها و همچنین خصوصی شدن را دلیل این کار می دانند.

حال سوال ما از مسئولان اداره آبفاضلاب شهرستان بستک این است که، آیا این عمل نه چندان زیبنده یک قانون در کشور است که با مراجعه به درب منازل اقدام به اخذ پول آب کنند؟؟؟ اگر قانون است چرا در مجلس تصویب نشده است و اگر بخشنامه داخلی شرکت آبفاضلاب می باشد چرا از قبل به مردم اطلاع رسانی نمی شود و افراد اعزام شده به درب منازل دارای کارت شناسایی معتبر نمی باشند؟؟ مگر اینگونه نیست که پایان سال مالی یک اداره و شرکت دولتی در پایان سال بسته نمی شود و پایان سال مالی شرکت ها و نهادهای دولتی در پایان فصل بهار نیست؟؟ چگونه است تا کنون و در سال های گذشته این حرکت توسط شرکت آبفاضلاب انجام نمی شده است؟؟

بستک نیوز آمادگی کامل دارد جوابیه مسئولان ذیربط را منتشر نماید.

انتهای پیام/آ