استاندار هرمزگان اعلام کرد: پیگیری حقوقی اظهارات مرادی/ سه نماینده دیگر با استاندار هستند

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، جاسم جادری در اولین واکنش به گفته های مرادی افزود: سعی کرده ام درین باره حرف نزنم و ماجرا را رسانه ای نکنم اما کارهای حقوقی و اداری خود را انجام می دهیم . وی در گفت و گوی خود با خبر هرمزگان اظهار داشت: من با رییس […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، جاسم جادری در اولین واکنش به گفته های مرادی افزود: سعی کرده ام درین باره حرف نزنم و ماجرا را رسانه ای نکنم اما کارهای حقوقی و اداری خود را انجام می دهیم

.

وی در گفت و گوی خود با خبر هرمزگان اظهار داشت: من با رییس جمهوری و برادر ایشان رابطه غیر اداری ندارم اما از سال ۱۳۶۷ با آقای روحانی رفیق هستم و ایشان قبل از انتخابات به منزل ما آمدند و با یکدیگر احساس نزدیکی می کنیم.

به گفته جادری؛ این ها یک مزیت است که با بزرگان کشور ارتباط داشته باشیم و نظیر همین رابطه را با مرحوم هاشمی رفسنجانی داشته ام و با سایر مسوولان نیز دارم که این ها همه در جایگاه سرباز نظام است و به معنای خوش خدمتی نیست.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: اگر کسی از این ارتباط خوشش نمی آید مشکل شخصی خودش است.

رییس شورای برنامه ریزی در واکنش به این بخش از گفته های مرادی که جادری حتی یک پروژه در دوران مدیریتش انجام نداده، خاطرنشان کرد: پس این همه آمار و عملکرد و رتبه ها در شاخص های مختلف از جمله اقتصادی چیست؟

وی ادامه داد: در تمام مباحث اقداماتی انجام شده و دولت هم گزارش می دهد و بهترین قاضی مردم هستند.

جادری در عین حال از برگزاری نشست مرادی با چهره های سیاسی و فرهنگی استقبال کرد و گفت: چنین جلساتی باید برگزار شود و کمک کنند و انتقاد کنند و راهکار بدهند اما پاسخگویی به اظهارات مطرح شده در شأن من نیست و به عنوان نماینده دولت و حاکمیت قرار نیست با هر کسی که حرف می زند گلاویز شوم.

وی متذکر شد: باید به رفتار سه نماینده دیگر استان در مجلس توجه شود و در دو روز گذشته با آقایان ذوالقدر، آشوری و هاشمی تختی دیدار داشته و یا تلفنی صحبت کرده ام و هیچکدام از حرف ها و مواضع مرادی راضی نیستند و همراهی آنها با مدیریت استان ثابت شده است.

جادری در پاسخ به آخرین سوال درباره نامه اخیر حبیبی (قائم مقام سازمان منطقه آزاد قشم) رسانه ای شدن این نامه را مورد انتقاد شدید قرار داد و گفت: اصلا ضرورتی نداشت نامه علنی شود، کشور مسوول دارد و اگر قرار بود هر مساله ای این گونه مطرح شود، سنگ روی سنگ بند نمی شد و باید از مجرای درست پیگیری می شد و این حرکت را اشتباه می دانم.

انتهای پیام/آ