از خاطرات گذشته در بستک تا توصیه های انتخاباتی

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، به مناسبت دهه مبارک فجر مصاحبه اختصاصی بستک نیوز با محمد احمدی فرماندار شهرستان جاسک و معاون فرماندار سابق بستک انجام شد. سوال خبرنگار بستک نیوز از حال و هواتون توی بهمن سال هایی ک در بستک مسئولیت داشتید بگید. پاسخ سلام خدمت مردم فرهنگی و فرهنگ دوست […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، به مناسبت دهه مبارک فجر مصاحبه اختصاصی بستک نیوز با محمد احمدی فرماندار شهرستان جاسک و معاون فرماندار سابق بستک انجام شد.

سوال خبرنگار بستک نیوز
از حال و هواتون توی بهمن سال هایی ک در بستک مسئولیت داشتید بگید.

پاسخ

سلام خدمت مردم فرهنگی و فرهنگ دوست بستک. آنانکه در اخلاق و متانت زبانزد عام و خاص اند ، و درود بر اصحاب رسانه اش که چقدر باوفایند. هیچگاه فراموش نخواهم کرد پیام ها و تشکرهای بزرگان شهرستان در برپایی باشکوه مراسمات ملی بویژه حضور گسترده آنها در راهپیمایی  ۲۲بهمن . طوریکه فردی میگفت من بعد از ۲۰ سال دوباره به راهپیمایی آمده ام .آن روز از ساعت ۸ صبح تا پاسی از شب برنامه داشتیم و شیخ عبدالله انصاری با آن روحیه مثال زدنی اش ما را تشویق می کرد.

سوال خبرنگار بستک نیوز

دلتون برای بستک و اون روزها تنگ شده یا نه؟ شما بین مردم بستک محبوبیت خاصی داشتید و وقتی بستک رو ترک کردید مردم واقعا نگران شدند.

پاسخ

خوبی های هیچوقت  فراموش نشدنی نبست و وجود بزرگانی در شهرستان بستک همچون حاج آقا قائدی ، حاج آقا حسینی نژاد و حاج آقا قتالی که همیشه با محبت در کنار ما بودند و از ما حمایت می کردند خودش دلتنگی می آورد.

سوال خبرنگار بستک نیوز

از روزهای انتخابات سخت ۹۴ بگید.

پاسخ

اتنخابات سال ۹۴ با اجرای صحیح و دقیق قانون و عظمتی مثال زدنی در دو مرحله برگزار کردیم بگونه ای که خود کاندیدها درمتن هاشون از برگزاری انتخابات تشکر می کردند.
آرامش خوبی را در شهرستان حاکم کردیم مجموعه مدیریتی را انسجام و ترمیم کردیم تحت تاثیر حواشی قرار نگرفتیم و بر مبنا قانون عمل کردیم اقای ایزدی پور با درایت خاص خودشون خوب رهبری می کردند و منم افتخارمی کردم با این بزرگوار همکاری می کردم.

نکته جالب دربحث انتخابات تذکرجدی به کاندیدها و هورادران آنان برای اجرای قانون بود طوری که بنده گفتم هرکدام ازشما ها که از قانون تخطی کنید طبق قانون با شما برخورد خواهیم کرد.

سوال خبرنگار بستک نیوز

چه توصیه ای به کاندیدهای احتمالی انتخابات های پیش رو دارید.

پاسخ

غرب هرمزگان واقعا شرایط خاص در انتخابات دارد امیدوارک که کاندیدها در چارچوپ قانون فعالیت نمایند.

سوال خبرنگار بستک نیوز

حرف اخر با مردم بستک

پاسخ
ازمردم بستک تشکر میکنم و هرجا و در هر مکانی فرصتی پیش آمده بعنوان یک سفیر ازخوبیهای آنان سخن گفته ام و خواهم گفت ان شالله در همه مراحل زندگی موفق باشند و ما راحلال نمایند.
در پایان از حضرتعالی شکر ویژه دارم که مخلصانه در جهت اعتلای نام و فرهنگ اصیل بستک تلاش ارزنده دارید
با تشکر خادم دروازه طلایی مکران بندر راهبردی جاسک-محمد احمدی