افتتاح کارخانه نمک طعام در دهتل + گزارش تصویری

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، در هشتمین روز از دهه مبارک فجر کارخانه نمک طعام در دهستان دهتل از توابع بخش مرکزی و با حضور شیرخانلو معاونت عمرانی استاندار افتتاح شد. شیرخانلو در آیین افتتاح این کارخانه گفت ، کارخانه نمک طعام دهتل یکی از کارخانه های مجهز و با دانش روز دنیاست […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، در هشتمین روز از دهه مبارک فجر کارخانه نمک طعام در دهستان دهتل از توابع بخش مرکزی و با حضور شیرخانلو معاونت عمرانی استاندار افتتاح شد.

شیرخانلو در آیین افتتاح این کارخانه گفت ، کارخانه نمک طعام دهتل یکی از کارخانه های مجهز و با دانش روز دنیاست که در نوع خود در کشور بی نظیر است. وی اضافه کرد این کارخانه با سرمایه گذاری ۶۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی راه اندازی شده است که توانسته است برای ۳۰ نفر به صورت مستقیم ایجاد اشتغال کند.

معاون عمرانی استاندار هرمزگان تصریح کرد ، نمک تولیدی این کارخانه با خلوص بالای ۹۹ درصد می باشد که توانسته است استانداردهای روز اروپا را کسب کند .

شایان ذکر است کارخانه نمک طعام مهران دهتل با سرمایه گذاری بخش خصوصی و در مساحت ۱۰۰ هزار متر مربع در ۶۵ کیلومتری جاده بستک – کنچی واقع شده است که با ۱۲ حوضچه و به کارگیری دستگاههای روز دنیا می تواند سهم خوبی در صادرات مواد غیر نفتی داشته باشد.

گزارش تصویری

 


 

انتهای پیام/آ