بی کیفیتی نان در بستک/مقصر کیست؟نانواها یا مسئولان؟

به گزارش بستک نیوز،مردم ایران بیشتر از هر چیز دیگری نان مصرف می کنند.در واقع نان قوت غالب مردم ایران است و از قدیم الایام به عنوان برکت سفره‌ها شناخته می‌شده. برکتی که حالا آنقدر بی کیفیت شده که یا از سفره برخی خانوار‌ها حذف شده یا حداقل مقدارش در سفره‌ها کاهش پیدا کرده است. […]

به گزارش بستک نیوز،مردم ایران بیشتر از هر چیز دیگری نان مصرف می کنند.در واقع نان قوت غالب مردم ایران است و از قدیم الایام به عنوان برکت سفره‌ها شناخته می‌شده. برکتی که حالا آنقدر بی کیفیت شده که یا از سفره برخی خانوار‌ها حذف شده یا حداقل مقدارش در سفره‌ها کاهش پیدا کرده است.

اگر چرخی در سطح شهر بستک بزنید و به سراغ نانوایی ها بروید چند نکته قابل توجه خواهد بود:

اولا با مقایسه ساده بستک با سایر شهرها خواهید دید که در بستک با وجود چندین نانوایی فقط یک نمونه نان طبخ می شود که خود جای سوالات بسیار است! در شهرهای دیگر به وفور نان هایی با مدل ها و شکل و شمایل های متفاوت دیده می شود.

ثانیا ، کیفیت پایین نان در بستک خود موضوعی است که هرگز قابل چشم پوشی نیست .

حال سوال اینجاست ،که چه افرادی در کیفیت پایین نان در بستک مقصر هستند، آیا نانواها در طبخ و فراوری نان مصرفی مردم کوتاهی می کنند یا مسئولان آرد و نان شهرستان بستک، که آرد مناسب و با کیفیت را در اختیار نانواها قرار نمی دهند؟!!!

امیدواریم مسئولان شهرستان با نظارت صحیح بر نانوایی ها و ارائه آرد مناسب به آنها برای این مشکل که ارتباط مستقیم با سلامت مردم و جامعه دارد چاره ای بیاندیشند .

لازم به ذکر است بستک نیوز آمادگی انتشار جوابیه مسئولان در این زمینه را دارد.

انتهای پیام./