آیین نکوداشت حاج منصور عباسی در جناح

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان آیین نکوداشت حاج منصور عباسی کارآفرین برتر کشوری در جناح با حضور محمدعلی سلیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان برگزار شد. در این مراسم که جمع کثیری از مسئولین دستگاه‌های اجرایی شهرستان بستک، جنوب […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان آیین نکوداشت حاج منصور عباسی کارآفرین برتر کشوری در جناح با حضور محمدعلی سلیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان برگزار شد.

در این مراسم که جمع کثیری از مسئولین دستگاه‌های اجرایی شهرستان بستک، جنوب فارس و استان هرمزگان حضور داشتند، توسط مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از خدمات کارآفرین حاج منصور عباسی تجلیل شد.

آیین نکوداشت کارآفرین برتر کشوری برای اولین بار در شهر جناح و به همت اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بستک، با همکاری فرمانداری بستک، بخشداری جناج، شهرداری و شورای شهر جناح، ادارات بخش جناح و شهرستان بستک برگزار شد.

در پایان این مراسم با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، امام جمعه، رئیس دادگستری و مدیران دستگاه‌ های اجرایی شهرستان از خدمات کارآفرین حاج منصور عباسی تجلیل شد.

حاج منصور عباسی از کارآفرینان نمونه استان هرمزگان است و تاکنون دو بار به‌عنوان کارآفرین نمونه کشوری شناخته شده است.

نامبرده اولین هولدینگ صنعتی شهرستان بستک را با عنوان شرکت توسعه معادن جناح و با اشتغال‌زایی بیش از ۲۰۰ نفر تأسیس نموده که این کارگران در شرکت‌های نمک اصیل، گچ جناح، ماشین‌آلات عباسی، معادن نمک مسیله و گچ پای‌ تاوه مشغول به کار هستند.

mansor abasi (4)

mansor abasi (2)

mansor abasi (5)

mansor abasi (6)

mansor abasi (3)

mansor abasi (7)

mansor abasi (1)

mansor abasi (8)