زنگ انقلاب به صورت نمادین در دبستان عدالت روستای گودگز نواخته شد

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، در اولین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی با حضور بخشدار مرکزی بستک، مدیران دستگاه های اجرایی ,شورای بخش ,دهیار , شورای اسلامی گودگز و جمعی از فرهنگیان و دانش آموزان زنگ انقلاب در دبستان عدالت روستای […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، در اولین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی با حضور بخشدار مرکزی بستک، مدیران دستگاه های اجرایی ,شورای بخش ,دهیار , شورای اسلامی گودگز و جمعی از فرهنگیان و دانش آموزان زنگ انقلاب در دبستان عدالت روستای گودگز از توابع بخش مرکزی نواخته شد.

سید حبیب الله شیدایی بخشدار مرکزی ، در آیین نواختن زنگ انقلاب در دبستان عدالت روستای گودگز ضمن تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر اظهارداشت ؛ گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر امری لازم و مهم است و باید نسبت به تبیین ابعاد مختلف انقلاب اسلامی ایران اهتمام ورزیم.

وی در ادامه تصریح کرد ؛ آینده این انقلاب به دست دانش آموزان است و همه ما باید با شناخت از اهداف امام و ارزش های انقلاب ، همواره یاد شهیدان را زنده نگه داشته و قدردان خونشان باشیم . وی افزود دانش آموزان به عنوان آینده سازان جامعه نقش مهمی در میهن اسلامی برعهده دارند.

شیدایی با دعوت از کلیه اقشار بخش مرکزی و دانش آموزان برای حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی ۲۲بهمن ماه افزود؛ همه ما باید با حضورمان اسلام و انقلاب را یاری کنیم.

بخشدار مرکزی بستک در پایان با اشاره به در پیش بودن انتخابات خواستار حضور حداکثری و آگاهانه مردم در پای صندوق های رأی شد.
گفتنی است ، اجرای سرود انقلاب توسط گروه سرود دانش آموزان , مقاله و خیرمقدم توسط رئیس شورا ازدیگر برنامه های نواختن زنگ انقلاب در روستای گودگز بود.

انتهای پیام/آ