دومین نمایشگاه توانمندیهای استان هرمزگان و شهرستان بستک در شهر خصب عمان افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، حمید قاسمی رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان بستک در گفتگویی به خبرنگار بستک نیوز گفت : دومین نمایشگاه توانمندیهای استان هرمزگان و شهرستان بستک دوشنبه  ۲۰دی با حضور واحدهای تولیدی شهرستان بستک در شهر خصب عمان افتتاح می شود. وی ادامه داد ، همچنین در […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، حمید قاسمی رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان بستک در گفتگویی به خبرنگار بستک نیوز گفت : دومین نمایشگاه توانمندیهای استان هرمزگان و شهرستان بستک دوشنبه  ۲۰دی با حضور واحدهای تولیدی شهرستان بستک در شهر خصب عمان افتتاح می شود.

وی ادامه داد ، همچنین در این سفر هیات تجاری بستک جهت بازاریابی و ملاقات با تجار و رئیس اتاق بازرگانی عمان ، ریس سازمان صنعت معدن استان هرمزگان ، معاونین استاندار و ریس برنامه بودجه استان هرمزگان را همراهی می کنند.

قاسمی افزود برنامه هیات تجاری شهرستان بستک که با مجوز از سازمان صنعت ومعدن وتجارت استان هرمزگان به شهر خصب کشور عمان سفر کرده اند ، نشست با تجار عمانی ، ریس اتاق بازرگانی مسقط و مسندم خصب و همچنین شرکت در نمایشگاه می باشد.

لازم به ذکر است که ۵۰ درصد هزینه های هیات تجاری این شهرستان توسط شرکت شهرکها صنعتی و سازمان صنعت ومعدن تجارت هرمزگان پرداخت شده است.

انتهای پیام/آ