از بی سرانجامی حضور مرعشی تا سفر الویری به بستک / آیا اصلاح طلبان واقعا دست یاری می دهند؟

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، تنور انتخابات غرب هرمزگان در دور اول به قدری داغ بود که با وجود کاندیدای فراوان از این حوزه، رای مردم بین کاندیدا تقسیم شد بطوریکه آرا به حد نصاب نرسید و انتخابات به دور دوم کشیده شد. در این بین با حذف شدن دیگر کاندیدا، خالد زمزم نژاد […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، تنور انتخابات غرب هرمزگان در دور اول به قدری داغ بود که با وجود کاندیدای فراوان از این حوزه، رای مردم بین کاندیدا تقسیم شد بطوریکه آرا به حد نصاب نرسید و انتخابات به دور دوم کشیده شد.

در این بین با حذف شدن دیگر کاندیدا، خالد زمزم نژاد و احمد جباری با کسب بیشترین آرا به دور دوم انتخابات راه یافتند.هرچند در مهم بودن دور اول انتخابات شکی نبود اما این تنور در دور دوم به داغی دوچندان رسیده است.

با شروع شدن زمان تبلیغات دور دوم شاهد تب و تاب انتخاباتی بسیار زیاد در غرب هرمزگان بودیم و در حالیکه حرف های درگوشی و صحبت های شنیداری در بین مردم بالا گرفته بود حضور حسین مرعشی از فعالان سیاسی اصلاح طلب در بستک و سخنرانی وی در حمایت از زمزم نژاد سر و صدای زیادی به راه انداخت.

اگر بخواهیم کاملا بی طرفانه و از دید یک جوان انقلابی و ولایی به قضیه نگاه کنیم صحبت های قابل تامل مرعشی در بین طرفداران زمزم نژاد آنقدر تاثیر منفی داشت که برحسب همان شنیده های مردمی، متوجه شدیم که این شخص بیشتر از اینکه دل طرفداران را بدست آورد باعث شد که دلزدگی بیشتری نسبت به اصلاح طلبان در غرب هرمزگان بوجود بیاید.

حسین مرعشی در بخشی از سخنان خود از اشخاصی همچون هویدا و میرحسین موسوی صحبت می کند تا برایش دست بزنند و سوت بکشند.در پایان سخنانش نیز خود را انقلابی، طرفدار نظام، تابع رهبر و دوستدار رهبر می داند و عنوان می کند که اجازه نمی دهیم افراط، فساد و تباهی این کشور را بگیرد.

حال سوال اینجاست که آیا کسانی که در فتنه ۸۸ با افراط و دروغ، کشور را تا مرز تباهی کشاندند طرفدار نظام هستند؟ آیا اینها تابع رهبر و دوستدار رهبر هستند؟ می گویید که هیچ خدمتی مهم تر از سیاست در جهان وجود ندارد، اینگونه می خواستید خدمت کنید؟

گفتید که ما باید دست سیاستمدارانی را ببوسیم که کشورها و ملت ها را در معرض رشد و کمال و تعالی قرار دادند. با فتنه ای که در ۸۸ رخ داد که مقصران اصلی آن اشخاصی است که شما از آنها نام می برید باز هم فکر می کنید باید دست بوس آنها باشید؟ فکر می کنید این اشخاص کشور و ملت ما را در معرض رشد و کمال قرار داده اند؟

مردم ایران به دنبال افراط نبوده و همیشه به آرمان های امام و رهبری پایبند بوده اند همچنان که در تمامی مراحل سیاسی این کشور گام به گام با ندای رهبر انقلاب همراهند.

نظام جمهوری اسلامی ایران به برکت ولایت فقیه امروز به قدرتی در خاورمیانه و دنیا تبدیل شده است.حضور ملت همیشه در صحنه و ولایتمدار ایران اسلامی در عرصه های مختلف چند دهه اخیر بیانگر اعتقاد راسخ این ملت به اصل ولایت فقیه است.