برگزاری مراسم بزرگداشت هفته وحدت در شهر بستک + تصاویر

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، مراسم گرامیداشت هفته وحدت امشب با حضور مردم،مسئولان و سادات منطقه در مسجد امام علی(ع) شهر بستک برگزار شد. در این مراسم سیدمحمد یوسف حسینی نژاد ، خطیب جمعه اهل سنت شهر بستک ضمن گرامیداشت هفته وحدت و میلاد پرخیر و برکت حضرت محمد (ص) و امام جعفر […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، مراسم گرامیداشت هفته وحدت امشب با حضور مردم،مسئولان و سادات منطقه در مسجد امام علی(ع) شهر بستک برگزار شد.

در این مراسم سیدمحمد یوسف حسینی نژاد ، خطیب جمعه اهل سنت شهر بستک ضمن گرامیداشت هفته وحدت و میلاد پرخیر و برکت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق(ع) گفت ، پیامبر تنها منجی عالم بشریت بود و این بدان معناست که منحصر به مسلمانان نیست و پیامبر همه مردم دنیا می باشد. وی افزود ما پیروان پیامبر(ص) چکار میکنیم که مدعیان پیروی از او امروز با کمال تاسف از نام ارزشمند پیامبر(ص) و دین اسلام اینگونه استفاده می کنند و به کشت و کشتار در کشورهای مختلف می پردازند.

خطیب جمعه اهل سنت شهر بستک در ادامه گفت ما ناخواسته و یا خواسته به غفلت افتاده ایم و دنباله رو دشمن شده ایم که اینگونه مسلمانان به گرفتاری افتاده اند اگر نگوییم به ذلت ! وی افزود تنها راه نجات مسلمانان آن است که به مسیر قرآن و سنت رسول الله (ص) برگردند که جز آن راهی نیست.

در ادامه مراسم عبدالله پرتابیان فرماندار بستک ضمن تبریک ایام خجسته ربیع الاول و هفته وحدت از تمامی سادات کوخرد ، کنچی و چاه بنارد به خاطر مراسمات مولودی خوانی در این هفته تشکر کرد.

در پایان مراسم حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک نیز با تبریک به مناسبت تولد با خیر و برکت رسول الله (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) و با تاکید بر اینکه مسلمانان باید وحدت و یکپارچگی خود را حفظ کنند گفت ، مدنیت اسلامی نبی مکرم اسلام این بود که تمدن اسلامی را بر مبنای فطرت انسانیت بنا کرد ، فطرت انسانها خداجوست و حضرت محمد (ص) دل های مرده انسانها را با این مسیر آشنا کرد.

وی ضمن اشاره به اینکه دشمن در امر جنگ نرم بسیار در حال فعالیت است افزود ، در هر سال بیش از ۴۰۰۰ شبکه تحت نظر و کنترل رابرت مرداک یهودی در حال کار کردن علیه مسلمانان و تبلیغ سو علیه اسلام است در حالیکه تعداد کل شبکه های اسلامی در کل کشورهای اسلامی حدود ۲۰۰ شبکه می باشد که به این معناست که غربی ها به جه میزان به روی از دست دادن حریت انسانی ، غیرت مردانه ، سست کردن بنیان خانواده و اختلاف بین مسلمانان در حال فعالیت می باشد که وحدت ما مسلمانان می تواند آن را خنثی کند.

گزارش تصویری

انتهای پیام/آ