پیکر پاک ۵ شهید گمنام در بندرعباس تشییع شد

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، پیکر پاک ۵ شهید گمنام عصر امروز در جمع مردم مؤمن و انقلابی بندرعباس تشییع شد و مردم این شهرستان با آرمان‌های والای شهدا، انقلاب و امام(ره) بیعتی دوباره بستند. این مراسم باشکوه با تشییع شهدا از میدان امام خمینی(ره) شهر بندرعباس به سمت امامزاده سیدمظفر این شهر […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، پیکر پاک ۵ شهید گمنام عصر امروز در جمع مردم مؤمن و انقلابی بندرعباس تشییع شد و مردم این شهرستان با آرمان‌های والای شهدا، انقلاب و امام(ره) بیعتی دوباره بستند.

۶۷۳۲۶

این مراسم باشکوه با تشییع شهدا از میدان امام خمینی(ره) شهر بندرعباس به سمت امامزاده سیدمظفر این شهر با حضور گسترده مردم و مسئولین برگزار شد و باری دیگر با حضور پرشور شهروندان برای تشییع شهدا، پیام زنده بودن آرمان های امام و شهدای دفاع مقدس به گوش جهانیان رسانده شد.

تشییع کنندگان ضمن نوحه خوانی با سردادن شعارهای حسین حسین شعار ماست، شهادت افتخار ماست و همچنین شهادت آرزوی ماست ولایت افتخار ماست بار دیگر با آرمانهای این شهدا تجدید بیعت کردند.

این شهدا درعملیات های والفجر ۱، محرم و خیبر به شهادت رسیده اند و مراسم وداع با شهدا با مداحی و روضه خوانی و گرامیداشت یاد وخاطره شهدا در امام زاده سید مظفر بندرعباس ادامه یافت.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان طی سخنانی در این مراسم معنوی ضمن تسلیت به‌مناسبت رحلت جانسوز پیامبر عظیم‌الشأن اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع)، اظهار کرد: مردم هرمزگان از روز شنبه گذشته میزبان شهدای عزیز هشت سال دفاع مقدس هستند.

سردار رضا ترابی افزود: خدای بزرگ این عنایت را نصیب ما هرمزگانی‌ها کرده است که تا روز چهارشنبه پذیرای این شهدای گرانقدر باشیم که پس سالیان سال به مهین عزیزمان بازگشتند و آنها را در آغوش بگیریم و مراسم تشییع و تدفین این عزیزان را را به جای آوریم.

وی ادامه داد: حماسه‌ای طی که این روزها مردم خونگرم استان هرمزگان با حضور شهدا خلق کردند چیزی نیست جز اینکه به دشمنانمان خواهیم گفت؛ هشت سال دفاع مقدس ما بخشی از مبارزه ملت ایران علیه استکبار بود و این مبارزه همچنان ادامه دارد و ما آماده‌باش و لبیک‌گویان منتظر ندای مقام عظمای ولایتمان هستیم.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان بیان کرد: همانگونه که دیدید در اربعین امسال هموطنان ما را در انفجارهای مختلف عراق به شهادت رساندند و دشمنان کوردل دیدند که اندکی ترس در دل شیعیان وجود ندارد و به راهشان که همان راه حسین(ع) است ادامه خواهند داد.

ترابی افزود: در منطقه سامرای عراق انفجاری رخ داد و بسیاری از همشهریان بندرعباسی ما در این حادثه به شهادت رسیدند و پس از آن همه دیدند مردم ایران اسلامی چگونه بدون هیچ ترس و واهمه‌ای سامرا را برای زیارت اهل بیت عصمت و طهارت پر کردند و این یعنی فرهنگ شهادت که برگرفته از همان خط سرخ حضرت اباعبدالله الحسین(ع) است.

منبع : ایسنا

انتهای پیام/آ