مشاور امور اهل‌سنت مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان منصوب شد

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، دانش هاشمی پور در حکمی عمران شهدادی از فرهنگیان اهل‌سنت هرمزگان را به عنوان مشاور امور اهل‌سنت خود منصوب کرد. در متن حکم مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان به عمران شهدادی آمده است: نظر به حسن سابقه و تجارب ارزشمند جنابعالی در امر تعلیم و تربیت به موجب […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، دانش هاشمی پور در حکمی عمران شهدادی از فرهنگیان اهل‌سنت هرمزگان ۴۴۴را به عنوان مشاور امور اهل‌سنت خود منصوب کرد.

در متن حکم مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان به عمران شهدادی آمده است: نظر به حسن سابقه و تجارب ارزشمند جنابعالی در امر تعلیم و تربیت به موجب این ابلاغ با حفظ پست سازمانی به عنوان مشاور اینجانب در امور اهل سنت منصوب می‌شوید. امید است با توکل به خداوند متعال و پیروی از رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری در سایه وحدت و همدلی همه نیروها با بهره‌مندی از نظرات و دیدگاه‌های نخبگان علمی در انجام وظایف محوله و تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت تدبیر و امید در راه خدمت به دانش‌آموزان و فرهنگیان این خطه از میهن اسلامی‌مان موفق و موید باشید.

لازم بذکر است که عمران شهدادی از فرهنگیان با سابقه شهرستان بندرخمیر است که سوابق متعددی در زمینه فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی را داراست. وی همچنین سابقه مدیریت مدارس شهرستان قشم، مشاور فرماندار اسبق بندرعباس و مشاور رئیس اسبق شورای شهر بندرعباس را نیز در کارنامه خود دارد.

انتهای پیام/آ