انتقاد شدید احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس از استاندار در صحن علنی مجلس

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی احمد مرادی ، نماینده مردم بندرعباس در تذکری ضمن تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی در صحن علنی مجلس گفت : تذکر بنده به رئیس جمهور محترم وزیر کشور است؛ امروز پس از ۳۷سال از انقلاب مردم هرمزگان با مشکلات فراوانی مواجه هستند، و […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی احمد مرادی ، نماینده مردم بندرعباس در تذکری ضمن تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی در صحن علنی مجلس گفت :

تذکر بنده به رئیس جمهور محترم وزیر کشور است؛ امروز پس از ۳۷سال از انقلاب مردم ahmadmoradiهرمزگان با مشکلات فراوانی مواجه هستند، و هیچ کس از حقوقشان دفاع نمی کند. براساس شواهد موجود ومستند نرخ بیکاری در استان ۳۰ درصد است .

وضعیت روستاییان بسیار بغرنج شده است ،مهاجرت از روستابه شهر سیر صعودی پیدا کرده است.آقای رییس جمهور هرمزگانی ها مانند همه مردم آزاده از تبعیض و بی عدالتی رنج می برند متاسفانه بی تدبیری و بی عدالتی جلوی توسعه و پیشرفت هرمزگان را گرفته است .

آقای رییس جمهور، انتخاب استانداران نباید براساس خوش خدمتی انتخاباتی باشد، بیاد داشته باشید استانداران نقش اساسی دارند بایستی از نیروهای کاردان و باتجربه و عادل استفاده شود . جناب آقای وزیر کشور در این معادله، هرمزگان را خوب ندیده اید مردم هرمزگان با احساس پاک به شما رای دادند و شما خیلی زود مردم را فراموش کردید.

با انتصاب استاندار ضعیف و ناکارآمد ، توسعه هرمزگان را عقب انداختید .اگر هرمزگان استاندار قوی داشت جوانان مجبور نمی شدند از فرط بیکاری به کرایه کشی و قاچاق و دستفروشی بروند . الومینیوم با آن همه ثروت موجب فلاکت و بدبختی نیروهایش نمی شد ، اگر استاندار هرمزگان قوی و کارامد بود تیمهای ورزشی دچار ناامید ویاس نمی شدند .

آقای رییس جمهور اطلاع دارید استاندار شما تاب و تحمل انتقاد را ندارد و اگر کسی انتقاد منصفانه کرد تلاش می کند با دروغ گویی و اتهام او را از صحنه خارج کند . اطلاع دارید نه تنها اصولگریان که اصلاح طلبان نیز از شرایط استان شرمنده هستند تا دیر نشده هیاتی به استان اعزام و وضعیت نابسامان استان را سامان دهید .

انتهای پیام/آ