درخشش نوجوانان بستکی در ویژه برنامه دو پنجره با نقد کتاب شاعری در باغ وحش

نشست ادبی دو پنجره با نقد کتاب شاعری در باغ وحش با حضور نویسنده کودک و نوجوان جمال الدین اکرمی و حضور نوجوانان بستکی در بندرعباس برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، زهرا رحمانی مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان شهرستان بستک طی گفتگویی درخصوص نشست ادبی دو پنجره اظهار داشت: برنامه […]

نشست ادبی دو پنجره با نقد کتاب شاعری در باغ وحش با حضور نویسنده کودک و نوجوان جمال الدین اکرمی و حضور نوجوانان بستکی در بندرعباس برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، زهرا رحمانی مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان شهرستان بستک طی گفتگویی درخصوص نشست ادبی دو پنجره اظهار داشت: برنامه دوپنجره یکی از برنامه های ادبی کانون پرورش فکری است که در طول سال با دعوت از نویسنده کودک و نوجوان در حضور اعضای کارگاههای ادبی به نقد و بررسی کتاب پرداخته می شود.

وی افزود: با توجه به نزدیک بودن هفته کتاب و کتابخوانی نشست ادبی دو پنجره با حضورجمال الدین اکرمی نویسنده و شاعر کتاب «شاعری در باغ وحش» در مجتمع آفرینش کانون پرورش فکری استان هرمزگان برگزار شد.

در این نشست ادبی اعضای فعال کارگاه ادبی کانون بستک نیز حضور داشتند و کتاب شاعری در باغ وحش را با حضور نویسنده نقد و بررسی کردند.

راحیل تربنه عضو نوجوان کانون بستک نگاه شعری اکرمی را به نیما یوشیج نزدیک دانست و گفت: در سراسر اشعار شما می‌توان علاقه‌ شما را به حیوانات دید.

گفتنی است این کتاب شامل ۲۳ شعر کوتاه با عناوینی مانند آزادی، عقاب و خورشید، هدیه‌های طلایی، نت‌ها، گنجشک‌ها، زرافه با خودش، یاد گوزن‌، پاها و نگاه‌ها، رهایی، ماه و پلنگ، شباهت‌ها، بال‌های سنجاقک، دور از خانه، استتار، خرچنگ‌ها، همراهی، علامت سوال، عروسی تلخ، کاغذهای سفید و سکوت شبانه است .

شاعری در باغ وحش با نگرش فلسفی و طبیعت گرایانه از سوی انتشارات کانون پروش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است.

dsc_0997

img-20161103-wa0016

انتهای پیام / ش.ز