تداوم تعطیلی پنجشنبه ها و تغییر ساعات کاری دستگاههای اجرایی هرمزگان

معاون استاندار و دبیر شورای اداری استان گفت: با موافقت استاندار هرمزگان، ساعات کار از شنبه تا چهارشنبه از 16 شهریور ماه به صورت هفتگی از ساعت (7) الی (15:45) تعیین و ابلاغ شد و تعطیلی پنجشنبه ها نیز تا اطلاع ثانوی تداوم خواهد داشت.

به گزارش بستک نیوز، محسن خاکی نهاد معاون استاندار و دبیر شورای اداری استان گفت: با موافقت استاندار هرمزگان ، ساعات کار از روز شنبه تا چهارشنبه از ۱۶ شهریور ماه به صورت هفتگی از ساعت (۷) الی (۱۵:۴۵) تعیین و ابلاغ شد و تعطیلی پنجشنبه ها نیز تا اطلاع ثانوی تداوم خواهد داشت.

دکتر محسن خاکی نهاد بیان کرد:کلیه دستگاههای اجرایی، مجموعه ستادی بانک‌ها، بیمه‌ها، شهرداری‌ها و موسسات عمومی در روزهای پنج شنبه تعطیل خواهند بود و دستگاه‌های خدماتی، عملیاتی و دارای نوبت‌کاری، راهداری، بیمارستانها، اورژانس، مراکز خدمات درمانی و امدادرسانی جاده‌ای و خدمات عمومی، واحدهای نظامی، انتظامی و امنیتی، شهرداری‌ها، آتش نشانی‌ها، شعب بانکی از این ابلاغ مستثنی بوده و مکلفند مطابق روال معمول از پیش تعیین شده به فعالیت خود ادامه دهند.

وی افزود: دستگاه‌های اجرایی مشمول این دستور‌العمل مکلفند بر مبنای قانون مدیریت خدمات کشوری به منظور رعایت سقف کار کارمندان دولت، کسر ساعات هفتگی را از طریق دورکاری جبران کنند و گزارشات مربوطه به صورت ماهیانه به دبیرخانه شورای اداری استان ارسال کنند.

دبیر شورای اداری استان بیان کرد: از آنجائیکه مدیریت مصرف انرژی و کاهش هزینه‌های اداری، افزایش بهره‌وری و تقویت بازدهی کارکنان از دلایل عمده تعطیلی پنج‌شنبه‌ها است، دستگاه‌های مشمول این دستور‌العمل موظفند از اقدامات خود در این خصوص به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به صورت ماهیانه گزارش ارائه کنند.

انتهای پیام/