در مراسم سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی (ره) عنوان شد:

انقلاب اسلامی ایران تفکر غرب را فرو ریخت / مردم در بحران‌ها پای نظام و انقلاب ایستادند

امام جمعه شهرستان بستک گفت: انقلاب اسلامی ایران تفکر غرب را فرو ریخت و امام دین مبین اسلام را مجددا زنده کرد.

به گزارش بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در مراسم سی و چهارمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی (ره) گفت: با وقوع انقلاب اسلامی و حرکت پیامبرگونه امام راحل و قدرت گرفتن اسلام، تفکرات مردم عوض شد و حتی برخی از سیاستمداران دنیا نیز نظراتشان تغییر پیدا کرد.

وی افزود: امام بدون وقفه در برابر مخالفان اسلام ایستاد. شخصیت امام یک شخصیت فرا ملی و فرا منطقه‌ای بود و باید در دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه، به ابعاد شخصیتی امام بیشتر پرداخته شود تا بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را بیشتر شناخت.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران تفکر غرب را فرو ریخت و امام دین مبین اسلام را مجددا زنده کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به مسئولین گفت: مسئولین ما باید با روحیه جهادی برای این مردم که شایسته بهترین‌ها هستند تلاش و خدمت کنند. ارزش مردم بیش از چیزی است که ما فکر می‌کنیم. مردم در بحران‌ها پای نظام و انقلاب ایستادند و باز هم خواهند ایستاد.

امام جمعه شهرستان بستک در پایان اظهار داشت: مردم در تمام صحنه‌ها خود را نشان داده‌اند و حالا نوبت مسئولین است تا ضمن همراهی با خواسته‌های دلسوزانه رهبر انقلاب، خدمت بی‌منت خود را به مردم نشان دهند و در خدمت صادقانه کوتاهی نکنند.

انتهای پیام/