داستان ناتمام فرمانداری بستک/ هر روز یک گزینه جدید!

هر از چند گاهی داستان فرمانداری بستک باز در محفل سیاسی شهرستان پیچیده می شود و دو سال است که ولی بستان با استرس تغییر و عدم تمرکز کامل امورات شهرستان بستک را پیش می برد.

به گزارش بستک نیوز، هر از چند گاهی داستان فرمانداری بستک باز در محفل سیاسی شهرستان پیچیده می شود و دو سال است که ولی بستان با استرس تغییر و عدم تمرکز کامل امورات شهرستان بستک را پیش می برد.

طبق آخرین شنیده ها، پس از عدم تایید گزینه های پیشین فرمانداری بستک توسط دستگاههای مربوطه، این بار استانداری هرمزگان برای جایگزینی ولی بستان به سراغ «محمد جلالی» شهردار کنونی جناح و شهردار سابق بستک رفته است.

محمد جلالی در این خصوص در گفتگو با بستک نیوز این موضوع را در‌حد پیشنهاد دانست و گفت: بنده هیچ حضوری در استانداری هرمزگان به منظور قبول پست فرمانداری بستک نداشته ام و تاکنون با این موضوع موافقت نکرده ام.

همچنین احمد جباری نماینده غرب هرمزگان نیز در گفتگویی کوتاه با بستک نیوز از اخبار منتشر شده حول فرمانداری بستک در فضای مجازی اظهار بی اطلاعی کرد و حضورش در استانداری هرمزگان در خصوص تغییر فرماندار بستک را تکذیب کرد.

اما طبق شنیده های بستک نیوز از یک منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود، پشت پرده اتفاقات روزهای گذشته در فرمانداری بستک فشارهای بیرونی به ولی بستان ، به منظور عدم موافقت وی با جدایی جناح از بستک برای تشکیل شهرستان جدید است که البته نظر بستان در این خصوص را می توان نظر اکثریت مردم شهرستان بستک دانست.

ولی بستان در ۱۴ ماه سرپرستی فرمانداری بستک نشان داده است به عنوان یک جوان با انگیزه می شود با تکیه به انسجام و همدلی فعل خواستن را صرف و اتفاقات بزرگی در شهرستان بستک رقم بزند. وی که تا به امروز مورد وثوق اکثر آحاد جامعه بستک است و رفتار وی در این مدت مورد قبول همه طیف های سیاسی قرار گرفته است می شود به عنوان یک ظرفیت بزرگ در بین نیروهای شهرستان بستک به وی نگریست. که البته تغییر نیز می تواند انگیزه های خدمت را در وی بخشکاند.

مشخص نیست در شرایط کنونی که جامعه به یک آرامش نسبی رسیده است ، توجیه استاندار هرمزگان برای انجام کاری که اکثریت مردم شهرستان با آن مخالف هستند چیست؟ موضوعی که می تواند باعث از هم گسیخته شدن انسجام مردم منسجم و متحد شهرستان بستک با بافت همگون اجتماعی و فرهنگی شود! بهتر است استاندار هرمزگان به عنوان نماینده دولت مردمی، به صورت صریح و شفاف به مردم توضیح دهد چه عاملی باعث شده است صندلی فرمانداری بستک در این سه سال به این مقدار متزلزل باشد!

انتهای پیام/