وحدت واقعی کلمه در سایه سار ولایت و امامت است

مراسم جشن اعیاد شعبانیه در بستک با حضور پدر و مادر شهید خلیل تختی نژاد، مردم و مسئولین شهرستان در گلزار شهدای گمنام برگزار شد.

به گزارش بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک که سخنران ویژه این مراسم بود طی سخنانی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و جانباز اظهار داشت: اگر قدردان نعمت ولایت باشیم از آتش فتنه هایی که به سمت کشور ما شعله‌ور می شود دور می شویم.

وی با اعلام اینکه جایگاه شهید و شهادت فراتر از تفکر ماست گفت: انسان هر چیزی در این دنیا طلب می کند بخاطر حفاظت و حراست از خودش است، اما وقتی می رسد که جان خود را در طبق اخلاص میگذارد و تقدیم به خداوند تبارک و تعالی می کند.

امام جمعه شهرستان بستک خاطرنشان کرد: هر کسی قدمی بردارد تا با حضوری شایسته، در برنامه های جشن و شادی اهل بیت شرکت کند.ما باید حول محور وحدت در این نظام اسلامی، زندگی خوب و مسالمت آمیز داشته باشیم.در سایه سار ولایت و امامت، می توانیم وحدت واقعی کلمه را داشته باشیم.

وی در پایان تصریح کرد: امروزه دشمن بیش از گذشته می خواهد وحدت و اتحاد بین مردم را به هر قیمتی از بین ببرد.با استفاده چند بُعدی از فضای مجازی، یک جنگ تمام عیار را در بین مردم به راه انداختند.در چند ماهه گذشته، تمام اتاق فکر دشمن این بود که مردم را نسبت به نظام اسلامی دلسرد کنند و خدمات نظام را در دید مردم ضعیف جلوه بدهند.

انتهای پیام/