نگاه انقلاب اسلامی به دنیا، نگاه فرصت محور است / درست‌نمایی را بر درشت‌نمایی ترجیح دهید

امام جمعه شهرستان بستک گفت: مشکلات و گرانی ها باید توسط مسئولین امر که جزء وظایف آنهاست حل شود.

به گزارش بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های نماز جمعه ضمن تبریک فرا رسیدن ماه شعبان و روز پاسدار گفت: نگاه سپاه بیشتر از نگاه منطقه ای است و تنها لشکری که مجموعه ای مردمی در دل خود جای داده مجموعه بسیج و سپاه است.

وی افزود: سردار سلیمانی، مجموعه مردمی سپاه را با ایمان خالص خود در سوریه و عراق ایجاد و نیروهای داعش را سرکوب کرد.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی درخصوص برکات ماه شعبان گفت: شعبان ماه بهار جان هاست و از معرفت های مهم این ماه، خودشناسی و آماده سازی برای ضیافت عظیم خداوند است.

امام جمعه شهرستان بستک در خطبه دوم اظهار داشت: مشکلات و گرانی ها باید توسط مسئولین امر که جزء وظایف آنهاست حل شود.مردم پشتیبان اصل نظام هستند و با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن این حرف اثبات شد.

وی با اشاره به فرمایشاتی از مقام معظم رهبری بیان داشت: برخی افراد بخاطر ضعف فکری، یک مسئله بی اهمیت را بزرگ می کنند و بهانه به دست دشمن می دهند.در کشور ما فعالیت های زیادی در بخش های مختلف انجام شده که باید دیده شود.نباید یکطرفه فقط مشکلات را دید ولی افتخارات کشور نادیده گرفته شود.با همه سختی ها و فشارهایی که از سمت دشمنان وارد می شود باید حقیقت ها بیان فشود.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی خاطرنشان کرد: نگاه انقلاب اسلامی به دنیا، نگاه فرصت محور است.با دیدن ضعف ها احساس سستی نکنیم چرا که انقلاب ما، یک انقلاب توانمند است و جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر، یکی از کشورهای قدرتمند دنیاست.کسی که تحلیل می کند باید درست‌نمایی را بر درشت‌نمایی ترجیح دهد و واقعیت ها را باانصاف بیان کند.

وی تصریح کرد: ظلم به فلسطین، ظلم به جهان اسلام است.متاسفانه برخی کشورهای اسلامی، آب به آسیاب دشمن می ریزند و دست دوستی به رژیم صهیونیستی داده اند.این مسئله نشان می دهد که کشورهای اسلامی به دشمن چراغ سبز نشان داده و در زمین آنها بازی می کنند.تنها کشوری که در برابر دشمن ایستادگی کرده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

انتهای پیام/