سرپرست فرمانداری شهرستان بستک اعلام کرد:

افتتاح ۶۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۵۴ میلیارد تومان همزمان با دهه فجر در شهرستان بستک

جلسه شورای اداری با حضور فرماندار بستک، اعضای شورا و دهیاران روستاهای شهرستان برگزار شد.

به گزارش بستک نیوز، ولی بستان در جلسه شورای اداری که با حضور اعضای شورا و دهیاران روستاهای شهرستان برگزار شد ضمن تبریک فرارسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: مراسمات دهه فجر امسال باشکوه تر از سالهای گذشته برگزار خواهد شد.

وی نامگذاری شعار امسال را ایران استوار و ۴۴ سال افتخار عنوان کرد و افزود: در دهه مبارک فجر، ۶۸ پروژه با اعتبار ۳۵۳ میلیارد و ۲۰۷ میلیون تومان افتتاح خواهد شد.

نماینده عالی دولت در بستک خطاب به اعضای شورا و دهیاران گفت: بودجه سال ۱۴۰۲ دهیاری ها مورد توجه قرار گیرد و اولویت برای پروژه های عمرانی نیمه تمام باشد.از آنجا که به پایان سال نزدیک می شویم دهیاران گزارشی از عملکرد ۱۴۰۱ را به اطلاع اهالی روستا برسانند.

وی تاکید کرد: مسیر توسعه و رشد شهرستان در گرو تلاش و همت مسئولین است که باید با همدلی انجام شود.دو برنامه اشتغال و نهضت ملی مسکن از برنامه های مهم دولت است.انتظار داریم طرح نهضت ملی مسکن با سرعت بیشتری انجام شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک اظهار داشت: باید از شهر و روستای خود صیانت کنیم.یکی از چالش های شهرستان، ساخت و ساز غیرمجاز در برخی روستاهاست که اگر پیگیری نشود چالش زا خواهد بود.ملاک همه برنامه های ما قانون است.

بستان در پایان به حضور مسئولین در برنامه های دهه فجر تاکید کرد و گفت: انشالله در روز ۲۲ بهمن، راهپیمایی باشکوهی داشته باشیم چرا که مظهر اقتدار ملی ماست.

انتهای پیام/