طرح نهضت ملی مسکن از مهمترین برنامه های دولت است لذا همکاری همه دستگاه‌ها برای اجرا و تکمیل این طرح لازم و ضروری است

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک گفت: همکاری تمامی دستگاه‌ها برای اجرا و تکمیل این طرح را لازم و ضروری است.

به گزارش بستک نیوز، ولی بستان در جلسه شورای اداری شهرستان بستک با اشاره به ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت بیان داشت: ۹ دی ۱۳۸۸ یکی از حماسه های به یاد ماندنی در تاریخ انقلاب اسلامی رقم خورد حماسه ای که به فرموده مقام معظم رهبری نمایش بصیرت و هوشیاری مردم مومن و غیرتمند ایران بود و محاسبات دشمن را به هم ریخت.

وی افزود: راهبرد دشمن القای وجود شکاف درونی در نظام و دو قطبی کردن فضای کشور است لذا باید بر اصل وحدت و انسجام ملی تاکید کرد و اهتمام ورزید.

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک همچنین ۱۳ دی ماه روز شهادت سردار سلیمانی که به روز جهانی مقاومت نامگذاری شده را گرامی داشته و از مسئولین شهرستان خواست تا در مراسم سومین سالگرد شهادت سردار سرافراز و پرافتخار اسلام و ایران شرکت نمایند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک در بخشی دیگر از سخنان خود ضمن تاکید بر تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی بیان داشت: با توجه به گستردگی شهرستان و حضور مردم از روستاهای دور به مرکز شهرستان برای انجام و پیگیری امورات خود، ضرورت دارد مدیران و کارکنان ادارات با حضور به موقع و حساسیت بیشتر به مسائل و مشکلات مردم رسیدگی کنند.

وی به اهمیت خودمراقبتی مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی پرداخت و اظهار داشت: یکی از دغدغه های مهم ادارات شهرستان بحث خودحفاظتی است که لازم است مدیران به این موضوع توجه جدی نموده و بر رفت و آمدها نظارت داشته باشند.

بستان با اشاره به اهمیت طرح نهضت ملی مسکن، این طرح را از مهمترین برنامه های دولت عنوان کرد و همکاری تمامی دستگاه‌ها برای اجرا و تکمیل این طرح را لازم و ضروری دانست.

وی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از برنامه های مهم دولت که مورد تاکید استاندار نیز می باشد موضوع تولید و ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری است که دستگاه‌های مرتبط از جمله بانک ها می توانند با ارائه تسهیلات، مسیر تولید را برای سرمایه‌گذاران تسهیل نمایند.

رییس شورای اداری شهرستان بستک در پایان بر لزوم توجه به دستورالعمل های بهداشتی و استفاده از ماسک در ادارات و به ویژه مدارس با توجه به شناسایی سویه‌ جدید ویروس کرونا در کشور تاکید کرد.

انتهای پیام/