ارندید: شهرداری بستک اگر به پیشرفت بام بستک کمک نمی کند ، مانعی برای آبادی این مجموعه نباشد/ حاضریم از فردا صبح با کمال میل ادامه عملیات عمرانی را به شهرداری بستک واگذار کنیم

عبدالله ارندید فعال فضای سبز از شورای شهر و شهردار بستک گله کرد.

به گزارش بستک نیوز، عبدالله ارندید فعال فضای سبز شهرستان بستک که به کاشت درخت در شهر و منابع طبیعی شهرت دارد روز گذشته در گفتگو با بستک نیوز از مانع تراشی های شورای شهر و شهردار بستک در پیشرفت فیزیکی مجموعه دهکده گردشگری بام بستک گله کرد.

وی افزود: در ابتدای شروع عملیات عمرانی در این محدوده گردشگری با درخواست از شورای شهر و شهرداری بستک برای در اختیار گذاشتن ماشین آلات شهرداری برای این مجموعه عام المنفعه با جواب نه مواجه شدیم و دوستان شورای شهر اعلام کردند به دلیل در محدوده شهر نبودن بام بستک امکان به کارگیری ماشین آلات شهرداری وجود ندارد ، ولی امروز باتوجه به عملیات عمرانی قابل توجهی که با کمک مردم و خیرین در این محدوده در حال انجام است ، شهردار و شورای شهر بستک مانع از پیشرفت این مجموعه شده اند و روز گذشته با استناد به یک تفاهم نامه که در زمان شهردار گذشته با منابع طبیعی منعقد شده است مانع از عملیات عمرانی در بام بستک شده اند!

وی افزود : همه شهروندان قضاوت کنند امروز که مردم خودشان آستین همت برای آبادانی شهر بالا زده اند چه افرادی مانع شده اند و ایجاد مشکل کرده اند! همه عملیات عمرانی که مجمع خیرین آبخیزداری شهرستان بستک در محدوده بام بستک در حال انجام آن است با مجوز و موافقت منابع طبیعی بوده است و هیچ کار غیرقانونی در این محدوده انجام نشده است!

وی در ادامه گفت: ما در مجمع خیرین آبخیزداری آمادگی این موضوع را داریم که ادامه عملیات عمرانی این مجموعه را با کمال میل به شورای شهر و شهرداری بستک واگذار کنیم که باتوجه به امکانات ، منابع و ماشین آلاتی که در اختیار دارند قطعا سرعت پیشرفت کار از چیزی که امروز است فراتر خواهد رفت.

به گزارش بستک نیوز، بهتر بود شهرداری بستک به جای درگیری با گروه عمرانی مجمع خیرین آبخیزداری بستک با طی کردن روند اداری و استعلامات مربوطه از اداره منابع طبیعی شهرستان این موضوع را پیگیری می کرد! مردم بستک در دو روز گذشته با تماس با بستک نیوز ، ضمن تقبیح کار مجموعه مدیریت شهری بستک ، خواهان پیگیری احداث و آبادانی هرچه سریعتر بام بستک شده اند که بعنوان اولین پارک آبخیز خیرساز در کشور شناخته شده و مورد توجه ویژه سازمان جنگل ها و مراتع کشور واقع شده است!

همچنین در پایان لازم است از پیگیری های مهندس مدرس معاون عمرانی استانداری هرمزگان که در سالهای گذشته بارها از این مجموعه بازدید و پیگیر الحاق به حریم شهر بستک بوده است و همچنین از پیگیریها و مساعدت های مدیرکل منابع طبیعی استان هرمزگان و سایر مسئولین در خصوص احداث این مجموعه بزرگ و بی نظیر گردشگری تشکر و قدردانی شود.

انتهای پیام/