سوخت تراکتور‌های صنعتی! معضلی که نه در عمل و فقط در اخبار حل شده است!

اداره صنعت معدن تجارت شهرستان بستک‌ همچنان با تراکتورداران همکاری نمی‌کند و این افراد برای تامین سوخت با مشکل مواجه اند!

به گزارش بستک نیوز، هفته‌های گذشته بود که در خبری معاون عمرانی فرماندار بستک با اشاره به پیگیریهای نماینده غرب هرمزگان، مشکل‌عدم تخصیص سوخت به تراکتورهای صنعتی را حل شده اعلام کرده بود اما پیگیریهای بستک نیوز در خصوص این موضوع نشان می‌دهد که اداره صنعت معدن تجارت شهرستان بستک‌ همچنان با تراکتورداران همکاری نمی‌کند و این افراد برای تامین سوخت با مشکل مواجه اند!

در این خصوص یکی از تراکتورداران در گفتگو با بستک نیوز می‌گوید، صنعت و معدن باوجود اینکه می‌تواند به ما سوخت تخصیص دهد ولی بجز تراکتورهایی که در ذیل پروانه کسب بلوک زنی هستند گازوئیل نمی‌دهد و این درحالی است که اتاق اصناف تاییدیه به تراکتورداران می‌دهد ولی بعد از تکمیل مدارک با پاسخ نه رئیس صنعت معدن مواجه می‌شویم! وی ادامه می‌دهد سه ماه است که برای تراکتورهای خودم و پسرم داریم این مسیر را طی کنیم ولی تاکنون هیچ گازوئیلی برای تراکتورهایمان نگرفته‌ایم و باید سوخت خودمان را از بازار آزاد به قیمت بشکه‌ای بیش از دو میلیون تومان تهیه کنیم!

تراکتوردار دیگری نیز به بستک نیوز می‌گوید من پروانه کسب دارم دو تراکتور هم دارم که زیر نظر پروانه کسب خودم هست همه مدارکشم کامل هست پلاک بیمه هم به نام خودم هست و باهاش کار میکنم ولی باهمه قول‌ها و پیگیری‌های که داده‌اند تاکنون گازوئیلی به ما تخصیص داده نشده است، تا کی میشود این بی‌عدالتی را تحمل کرد این بلایی است که فقط گریبان گیر منطقه بستک شده است و نزدیک هفت ماه است که ما گازوئیل را باید از قاچاقچی بشکه‌ای دو میلیون تومان بخریم! مشخص نیست دولت با این قوانین میخواهد جلو قاچاق سوخت را بگیرید یا برای قاچاقچی ایجاد درآمد کند!؟ چون تا امروز ما تراکتورداران را مجبور کرده‌اند که سوخت قاچاق را از قاچاقچی بخریم.

بستک نیوز مطابق با قانون مطبوعات امادگی‌دارد جوابیه فرمانداری بستک، اتاق اصناف و اداره صنعت معدن در خصوص سوخت تراکتورها را عینا منتشر نماید.

انتهای پیام/