معاون فرماندار بستک:

یکی از طلایی‌ترین دوران زندگی‌ام را در کنار مردم شهرستان بستک گذراندم / در طول مدت مسئولیتم چیزی جز صفا، صمیمیت، محبت و خوبی از مردم بستک ندیدم

معاون سابق سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بستک گفت: بستک یکی از شهرستان‌های شاخص و ممتاز استان هرمزگان است.

به گزارش بستک نیوز، اکبر احمدی دولخانی معاون سابق سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بستک در جلسه شورای اداری اظهار داشت: همه ما می‌دانیم که یک روز باید خداحافظی کنیم. هر آمدنی رفتنی دارد و امروز این مسئولیت سنگین از دوش ما برداشته شد.

وی افزود: خداوند منان را شاکر و سپاسگزارم که به این حقیر توفیق داد تا به مدت ۶ سال و ۲۲ روز در پست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بستک مشغول به انجام وظیفه و خدمتگزار مردم فرهیخته و نجیب شهرستان بستک باشم و یکی از طلایی‌ترین دوران زندگی‌ام را در کنار مردم شهرستان بستک سپری نمایم.

احمدی دولخانی خاطرنشان کرد: اعتقادم بر این است که اگر در طول این مدت توفیقی حاصل شده، کاری انجام شده و یا خدمتی ارائه گردیده، این موفقیت حاصل کار تیمی بوده که بنده هم عضوی از این تیم و مجموعه اداری شهرستان بوده ام.

معاون سابق سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بستک تاکید کرد: بستک یکی از شهرستان‌های شاخص و ممتاز استان هرمزگان است و برای بنده توفیقی بوده که بتوانم بخشی از عمرم در کنار مسئولین این شهرستان تجارب ارزشمند و گرانبهایی کسب نمایم.

وی در پایان از مردم شهرستان بستک تشکر کرد و افزود: از مردم فرهیخته، بافرهنگ، فهیم و قدرشناس شهرستان بستک تشکر می‌کنم چرا که در طول مدت مسئولیتم چیزی جز صفا، صمیمیت، محبت و خوبی از مردم بستک ندیدم و تقاضا دارم چنانچه قصور و کاستی از این حقیر بوده به بزرگواری خودشان ببخشند و ما را حلال بفرمایند.

انتهای پیام/