همزمان با جلسه شورای اداری شهرستان بستک:

آیین تکریم و معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بستک برگزار شد / آزادی جایگزین احمدی دولخانی شد

به گزارش بستک نیوز، صبح امروز همزمان با جلسه شورای اداری شهرستان بستک، آیین تکریم و معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بستک برگزار شد.

به گزارش بستک نیوز، صبح امروز همزمان با جلسه شورای اداری شهرستان بستک، آیین تکریم و معارفه معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری بستک برگزار شد.

در این مراسم از اکبر احمدی دولخانی تقدیر و امین آزادی به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعیفرمانداری بستک معرفی شد.

باید به مدیران بها داده شود / یک مدیر با همراهی مردم می تواند کارساز باشد

حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در جلسه شورای اداری با اشاره به موضوع مدیریت وذکر آیه هایی از سوره یوسف (ع) گفت: زندگی ما انسانها سختی و آسانی زیادی دارد، همیشه یکنواخت نیست و در حالامتحان الهی هستیم.

وی ضمن برشمردن شرایط مدیر کارآمد در جامعه اظهار داشت: اولین شرط مدیریت، اعتماد مردم است.ما برای خدمت بهمردم آمده ایم.همراهی مردم عامل مهمی است و اگر مردم در کنار ما باشند در کارهایمان موفق خواهیم شد.یک مدیر باهمراهی مردم می تواند کارساز باشد.

امام جمعه شهرستان بستک افزود: وقتی می خواهیم شخصی را وارد کار کنیم یعنی می خواهیم مسئولیت یک بخش را بهاو بسپاریم.سابقه کاری آن شخص نیز مهم است تا ببینیم می تواند از پس آن کار بربیاید یا نه.مدیر باید جهادی باشد،پای مشکلات بایستد، شجاعت به خرج دهد و وارد میدان شود.البته باید به مدیران بها داده شود.

وی ضمن تشکر از زحمات و خدمات احمدی دولخانی معاون سابق سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بستک گفت: آقای احمدی نیرویی باتجربه بود که سالها در مجموعه وزارت کشور کار کرده و بنده برایشان آرزوی توفیق و سلامتیدارم.همچنین از استاندار هرمزگان برای انتصاب آقای آزادی تقدیر میکنم و امیدوارم ایشان نیز خدمتگزار خوبی برایمردم باشند.

نوع رفتار و برخورد مسئولین متناسب با شان مردم باشد / تمام تلاش ما باید برای رضایت مردم باشد

دکتر ولی بستان سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در جلسه شورای اداری اظهار داشت: نوع رفتار و برخوردمسئولین باید متناسب با شان مردم باشد.هر چقدر رفتار ما بهتر باشد همراهی مردم با ما بهتر و بیشتر است.

وی افزود: تمام تلاش ما باید برای رضایت مردم باشد.مردم شهرستان بستک را به فرهنگ آن می شناسند، مردمی کهقدردان و قدرشناس هستند.

دکتر بستان در ادامه از تلاش ها و خدمات ارزشمند اکبر احمدی دولخانی معاون سابق سیاسی، امنیتی و اجتماعیفرمانداری بستک تشکر کرد و گفت: آقای احمدی سال های متمادی با صداقت خدمت کرده اند، عملکرد مثبتی داشته اند،خوش قلب و مهربانند و دلسوز مجموعه هستند.

وی همچنین انتصاب آقای آزادی را تبریک گفت و برایشان در پست جدید آرزوی موفقیت کرد.

قابل ذکر است اکبر احمدی دولخانی پیش از این به مدت ۶ سال و ۲۲ روز، مسئولیت این پست را برعهده داشته است.

امین آزادی نیز از نیروهای جوان متولد ۱۳۷۰ و اصالتا از اهالی شهرستان میناب است که پیش از این رییس هیئت کشتیبندرعباس بوده است.

انتها/آ