معاون فرماندار بستک:

تمهیدات ترافیکی برای بازگشایی مدارس اولویت شورای ترافیک شهرستان باشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بستک گفت: ساماندهی سرعت‌گاه‌ها و ترمیم شانه راه‌های روستایی در محدوده مدارس را از جمله موارد قابل توجه در ایمن‌سازی جاده‌ها است.

به گزارش بستک نیوز، اکبر احمدی دولخانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بستک در جلسه شورای هماهنگی ترافیک، تامین شرایط ایمن برای تردد دانش آموزان را از ضروریات بازگشایی مدارس عنوان و اظهار داشت: بایستی با همکاری تمامی دستگاه ها، امکانات و با بازسازی، ترمیم و نصب علائم راهنما و هشدار دهنده در زمینه کاستن و برطرف نمودن موانع ترافیکی بخصوص در ساعات حضور دانش آموزان در مدارس و فراهم نمودن شرایط ایمن اقدام نمود.

وی ساماندهی سرعت‌گاه‌ها و ترمیم شانه راه‌های روستایی در محدوده مدارس را از جمله موارد قابل توجه در ایمن‌سازی جاده‌ها ذکر کرد.

احمدی دولخانی خطاب به اعضای شورای ترافیک شهرستان تاکید کرد: تمهیدات ترافیکی در آستانه بازگشایی مدارس اولویت شورای ترافیک شهرستان باشد و با برنامه ریزی و تعامل دستگاه‌های عضو شورای ترافیک، اقدامات لازم از قبیل ساماندهی سرویس مدارس، خط کشی معابر و خیابان‌ها مطابق اولویت بندی، حل مشکل ایاب و ذهاب دانش آموزان روستایی، ایمن‌سازی سرعت گیرها و اصلاح نقاط حادثه‌خیز در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند.

انتهای پیام/